Afiša (26. maijs - 1. jūn)

Aicinām rīdziniekus uz ritmoplastikas koncertu „Cālītis”

Sākums Izglītība Interešu izglītība Aicinām rīdziniekus uz ritmoplast...

2018. gada 16. maijs

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” ritmoplastikas audzēkņi aicina visus rīdziniekus – mazus un lielus uz pavasarīgi saulainu mācību gada noslēguma koncertu „Cālītis” Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē 21.maijā plkst.18.00. ieejas maksa – starojoši smaidi un skaļi aplausi.

Mazie ritmoplastikas pulciņa audzēkņi, vecumā no 2 līdz 8 gadiem, rādīs savu veikumu: apgūto dejas soli, ritmikas vingrinājumus, nelielas teatrālas etīdes.

Pulciņš aicina jaunus audzēkņus interesēties par uzņemšanu 4. septembrī plkst.14.00-19.00, K.Barona ielā 99, 101.telpā „Rīgas Skolēnu pils” Atvērto durvju dienā.

Informāciju sagatavoja:

Iveta Freimane

skolenupils@gmail.com, ifreimane4@edu.riga.lv

Bērnu un jauniešu centra „Rīgas Skolēnu pils” direktora vietniece

www.rsp.lv

www.facebook.com (Bjc Rīgas Skolēnu Pils)

www.youtube.com (kanāls - Rīgas Skolēnu pils)

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.