Afiša (26. maijs - 1. jūn)

Aicinām pieteikties projektu konkursam “Atbalsts pirmsskolas pedagoģisko mērķu sasniegšanai”

Sākums Izglītība Pirmsskolas Aicinām pieteikties projektu konk...

2018. gada 16. maijs

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu aicina Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes pieteikties projektu konkursam “Atbalsts pirmsskolas pedagoģisko mērķu sasniegšanai”.

Konkursa mērķis ir veidot un īstenot pirmsskolas izglītības iestādes mērķtiecīgu kolektīva kopēju mācīšanos pedagoģisko mērķu sasniegšanai. Tā ir iespēja pirmsskolas izglītības iestādēm plānot dažādas aktivitātes:  kursus, meistarklases, radošās darbnīcas, seminārus, muzejnodarbības, sadarbību starp vairākām pirmsskolas izglītības iestādēm, pieredzes apmaiņas braucienus, mācīšanos pilsētvidē, ārpus klases u.c. aktivitātes savas pirmsskolas pedagogiem un saņemt finansējumu aktivitāšu īstenošanai.

Konkursā piedalīties un pretendēt uz finansējuma saņemšanu var ikviena Rīgas pašvaldības dibināta pirmsskolas izglītības iestāde.

Projekta īstenošanas laiks: no 2018. gada 20. augusta līdz 7. decembrim.

Projekta pieteikumu aicinām iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: aija.krecko@riga.lv līdz 2018. gada 18. jūnijam, sadaļā “Tēma” norādot:  Atbalsts pirmsskolas pedagoģisko mērķu sasniegšanai.

Papildus informācija: Dace Sondare, 67105541, dace.sondare@riga.lv; Aija Krečko, 67105545, aija.krecko@riga.lv; Sarmīte Katkeviča, 67105581, sarmite.katkevica@riga.lv.

Nolikums Par projektu konkursu “Atbalsts pirmsskolas pedagoģisko mērķu sasniegšanai” (97.50 KB)

1. pielikums. (75.50 KB)

2. pielikums. (31.50 KB)

3. pielikums. (59.50 KB)

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.