Afiša (26. maijs - 1. jūn)

Grupa ”Brāļi Grīnbergi” iegūst Grand Prix Izraēlā

Sākums Izglītība Interešu izglītība Grupa ”Brāļi Grīnbergi” iegūst Gr...

2018. gada 15. maijs

Bolderājas mūzikas  un mākslas skolas audzēkņi, grupa "Brāļi Grīnbergi" ir atgriezušies no Izraēlas, Jeruzalemes pirmā starptautiskā festivāla - konkursa "Music of the World" ar izciliem rezultātiem.

Konkursā piedalījās 82 dalībnieki no 14 valstīm. Brāļi ar savu uzstāšanos apbūra gan žūriju, gan skatītājus un ieguva Grand Prix

Sitamo instrumentu grupa “Brāļi Grīnbergi” ir dibināta 2016. gadā, un tajā muzicē brāļi Kārlis Grīnbergs (15), Ansis Grīnbergs (12) un Miķelis Grīnbergs (7).  Jaunie mūziķi mācās Bolderājas mūzikas un mākslas skolā, Kārlis 7.klasē, Ansis 4.klasē, Miķelis 1.klasē.

Sitamo instrumentu spēles pedagogs: Mikus Bāliņš.

‘’Brāļi Grīnbergi” veido visdažādākās performances un muzikālos priekšnesumus, atskaņojot gan slavenas klasiskās mūzikas, gan popmūzikas melodijas jaunās aranžijās, izmantojot tikai un vienīgi sitamos instrumentus – marimba, bungu komplekts, dažādas perkusijas.

Dalība konkursos:

02.03.2018. 2.vieta  - instrumentālo un vokāli instrumentālo ansambļu konkurss    Competition VENTSPILS GROOVE

03.03.2018. 1.vieta - Starptautiskā talantu centra konkurss “Uzlecošās zvaigznes – 2018”

31.03.2018. 1.vieta - III Sitaminstrumentu spēles ansambļu konkurss/ festivāls Amber  Percussion

14.04.2018. GRAND PRIX – “ROJAS RITMI 2018”- IV Vieglās un džeza mūzikas ansambļu konkurss

06.05. – 10.05.2018. GRAND PRIX – “MUSIC OF THE WORLD” Izraēla, Jeruzaleme, Pirmais starptautiskais festivāls – konkurss.

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.