Afiša (26. maijs - 1. jūn)

Rīgas 64. vidusskolas labais darbs - jauniešu veidots atpūtas stūris skolēniem!

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Rīgas 64. vidusskolas labais darb...

2018. gada 15. maijs

Rīgas 64. vidusskolā  pēc jauniešu iniciatīvas tapis skolēnu atpūtas stūrītis, kurā skolēni var ne tikai atpūsties starpbrīžos, bet arī uzlādēt savus mobilos telefonus. Skolēnu Padome bija kā idejas iniciators atpūtas stūrīša veidošanai, kamēr  projekta tapšanā piedalījušies skolas septītās un astotās klases skolēni mājturības un tehnoloģiju skolotāja Laura Ogas vadībā.

Atpūtas stūrītī ir arī "Lasāmplaukts", kurš tapis sadarbībā ar apgādu "Mansards" un tā vadītāju, skolas absolventu Jāni Ogu. Projekts veidots sadarbībā ar skolēnu vecākiem un skolas Atbalsta fondu "Ūnija".

Video stāsti par Rīgas skolu Labajiem darbiem tiek veidoti kā aicinājums citām Rīgas izglītības iestādēm pieteikties Labo darbu festivālam un pastāstīt par saviem 2017./2018.  mācību gadā veiktajiem labajiem darbiem.

Kāds ir Tavs Labais darbs? Labos darbus iespējams pieteikt līdz 28. maijam, sekojot hipersaitei: www.ej.uz/labiedarbi2018

Labo darbu festivāla mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību un atbalstīt iniciatīvas labvēlīgas vides un sadarbības veidošanā izglītības iestādēs, pašvaldībā vai vietējā kopienā, kā arī aktualizēt labo darbu nozīmi un nepieciešamību sabiedrības labklājības, saliedētības un ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanā.

Sīkāka informācija par dalību Labo darbu festivālos un šo pasākumu norisi atrodama pasākuma nolikumāwww.ej.uz/LDnolikums

labie_rigas_64_vsk.jpg

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.