Afiša (26. maijs - 1. jūn)

Mazais 100-gades pilsonis dodas uz Rīgas skolām

Sākums Izglītība Skolas Mazais 100-gades pilsonis dodas u...

2018. gada 12. maijs

2. aprīlī sākās kampaņa “Mazais 100-gades pilsonis” un jau aprīļa mēnesī Latvijas Pilsoniskās alianse un Klubs “Māja” - jaunatne vienotai Eiropai devās pie Rīgas 93.vidusskolas un  Rīgas Hanzas vidusskolas skolēniem. Nākamais apmeklējums pārstāvim no Bērnu un jauniešu centra “Dari Vari” bija pie skolēniem Rīgas 22. vidusskolā.

Kampaņas “Mazais 100-gades pilsonis” ietvaros Rīgas nevalstiskās organizācijas dodas uz Rīgas skolām, lai informētu un ieinteresētu skolēnus kļūt pilsoniski aktīviem. Kampaņas ietvaros tiek veicināta jauniešu izpratne par pilsoniskā aktīvisma nozīmi sagaidot Latvijas simtgadi. Tikšanās laikā skolēni uzzina, kas ir nevalstiskā organizācija, izspēlē interaktīvu argumentēšanas spēli un tiek aicināti paši veikt kādu pilsonisko aktivitāti.

Projekts iekļauts Latvijas valsts simtgades Rīgas programmā. Latvijas valsts simtgades Rīgas programmas pasākumi tiek īstenoti ar Rīgas pašvaldības finansiālu atbalstu.

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.