Afiša (26. maijs - 1. jūn)

Aicina Rīgas izglītības iestādes pieteikt savus 2017./2018. mācība gadā paveiktos labos darbus

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Aicina Rīgas izglītības iestādes ...

2018. gada 10. maijs

Rīgas vispārējās izglītības, profesionālās izglītības, interešu izglītības un pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi tiek aicināti dalīties ar veiktajiem labajiem darbiem un līdz 28. maijam pieteikt savu iestādi Labo darbu festivālam.

Valsts izglītības satura centrs (VISC) sadarbībā ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu 3. oktobrī organizēs Rīgas Labo darbu festivālu, kurā paralēli citām aktivitātēm tiks godināti izglītības iestāžu labie darbi.

Labo darbu iespējams pieteikt, sekojot hipersaitei: www.ej.uz/labiedarbi2018

Labo darbu festivāla mērķis ir veicināt jauniešu līdzdalību un atbalstīt iniciatīvas labvēlīgas vides un sadarbības veidošanā izglītības iestādēs, pašvaldībās, vietējā kopienā, kā arī aktualizēt labo darbu nozīmi un nepieciešamību sabiedrības labklājības, saliedētības un ilgtspējīgas attīstības nodrošināšanā.

Sīkāka informācija par dalību Labo darbu festivālos un šo pasākumu norisi atrodama pasākuma nolikumā www.ej.uz/LDnolikums

Neskaidrību gadījumā vērsties pie:

Anna Īviņa
Rīgas Skolēnu domes konsultante
aivina@edu.riga.lv

(+371)29600843

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.