Afiša (20. apr - 26. apr)

Turpinās dalībnieku uzņemšana nometnei „Pretī saulei”

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Nometnes Turpinās dalībnieku uzņemšana nom...

2018. gada 16. aprīlis

Aicinām pieteikties Bērnu un jauniešu centra „IK Auseklis” organizētajai dienas atklātajai nometnei „Pretī saulei” dalībniekus vecumā no 7 līdz 10 gadiem (1. - 4.klase).

Pieteikšanās nometnei un līguma slēgšana notiek tikai personiski nometnes dalībnieka likumiskajam pārstāvim darba dienās no plkst. 8.00 līdz 17.00 Bērnu un jauniešu centrā „IK Auseklis” Silciema ielā.

Dalībnieku plānotais skaits nometnē - 50.

Nometnes norises laiks no 01.06.2018. līdz 22.06.2018. (16 darba dienas) katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz 16.00. Dalības maksa 240.- eur, tajā iekļauti izdevumi uz plānotajām ekskursijām:

·         Piedzīvojumu parku “Tarzāns” Siguldā;

·         Līvu akvaparku Jūrmalā;

·         Minhauzena muzeju Duntē;

·         Batutu parku “Jump space” un “Lido” uztura skolu Rīgā;

·         Zinātnes centru “Zinoo” un Cēsu pilsdrupām;

·         Brīvdabas picēriju “Vīnkalni” Beverīnas novadā;

·         Boulinga sporta centru “Mēness” Rīgā;

·         Izklaides parku “Avārijas Brigāde” Lielvārdes novadā.

Dalībnieku maksā iekļauta maksa par medikamentiem, saimniecības precēm nometnes darbības nodrošināšanai, daļēji ēdināšanas pakalpojumi, nepieciešamo materiālu iegāde radošajām darbnīcām (keramikas, rotu un citu darinājumu veidošanai, zīmēšanai).

Nometnē tiks organizētas dažādas sporta spēles, būs iespēja izjust sacensību garu un piedalīties dažādās jautrās stafetēs, pārbaudīt savas fiziskās un garīgās spējas dažādos nometnes turnīros.

Dalībnieki varēs veidot radošos darbus dažādas vizuālās un lietišķās mākslas tehnikās, izmēģināt dziedāšanas prasmes. Visiem kopā izzināt senās ielīgošanas tradīcijas, kvalitatīvi pavadīt laiku, piedalīties talantu koncertā, gūt jaunus draugus.

Nometnes dalībnieku ēdināšanai (pusdienas, launags) daļēju finansiālo atbalstu sniedz Rīgas Domes Izglītības kultūras un sporta departaments.

Nometnes plānotajā programmā var tikt veiktas izmaiņas.

Nometnes vadītāja,

BJC „IK Auseklis” sporta darba organizatore