Afiša (20. apr - 26. apr)

Rīgas 9. vakara (maiņu) vidusskolas skolēni un skolotāji Erasmus + projektā Čehijā

Sākums Izglītība Skolas Rīgas 9. vakara (maiņu) vidusskol...

2018. gada 12. aprīlis

No 7. līdz 14. martam Rīgas 9. vakara (maiņu) vidusskolas skolēni un skolotāji (kopā 5) devās uz Čehijas pilsētu Karvinu projekta Erasmus + “Gatavi savai dzīvei” ietvaros. Tur Latvijas komanda tikās ar dalībniekiem no Lietuvas, Itālijas, Slovēnijas, Portugāles, Turcijas un pašas Čehijas.

Visa nedēļa pagāja ļoti intensīvi un aktīvi. Katru dienu dalībnieki devās kādā izzinošā ekskursijā vai iepazina jaunu pilsētu un tās piedāvātās iespējas. Kolēģi no Čehijas bija parūpējušies par to, lai visa izplānotā programma būtu ļoti noderīga un interesanta vienlaicīgi - dalībnieki iepazina gan dažādus mazos uzņēmējus, gan bioloģisko saimniecību, gan pārbaudīja un nostiprināja savas zināšanas Zinātnes centrā, gan iepazina vietējo vēsturi un kultūru.

Pārēja laikā visas dalībvalstis tikās Karvinas Obchodni akadēmijā, kur prezentēja mājās veidoto aptauju un veikto pētījumu rezultātus, kā arī turpināja iepazīties viens ar otra valsts kultūru un tradīcijām.

Tā kā skolēniem šī bija noslēdzošā tikšanās Erasmus + projekta “Gatavi savai dzīvei”   ietvaros (skolotāji vēl maijā tiksies Portugālē), tad noslēguma diena bija īpaši skaista un emocijām bagāta. Visi, protams, saņēma sertifikātus un teica savus paldies vārdus par projekta laikā pieredzēto.

Pēdējo reizi atjaunota 20.aprīlī, 2018, 09:54