Afiša (20. apr - 26. apr)

Mežciema pamatskola uzņem Erasmus projekta “Digitālā drošība” dalībniekus

Sākums Izglītība Skolas Mežciema pamatskola uzņem Erasmus...

2018. gada 11. aprīlis

Starptautiskā  Erasmus+  projekta  “Citizen 3.0 Empowering students with Digital Literacy”  ietvaros no 18. līdz 23.martam Mežciema pamatskolā viesojās skolēnu grupa (16 skolēni un 12 pedagogi) no Spānijas, Francijas, Ungārijas, Portugāles un Slovākijas.

Vizītes laikā  skolēni grupās diskutēja par drošību internetā, par interneta izmantošanas iespējām, veidoja plakātus, prezentēja savu skolu un valsti, veica dažādus interesantus uzdevumus.

Viesi apmeklēja kompetenču centru “Lielvārds”, Latvijas Nacionālo bibliotēku un Nacionālo Mākslas muzeju. Devās pastaigā pa Vecrīgu. Ar interesi viesi piedalījās  specefektu šovā “Cinevillā”.

Viesu skolēnu iespaidi:

“Dzīvojot viesģimenē, mēs ieguvām pieredzi, kontaktējoties ar pilnīgi atšķirīgiem cilvēkiem, baudot tradicionālos ēdienus, kas bija ļoti garšīgi”.

“Mēs ieguvām jaunus draugus, ar kuriem vēl līdz šim uzturam kontaktu”.

“ Šīs nedēļas laikā notikadaudz interesantu pasākumu - ekskursijas, filmas veidošana, specefektu šovs.”

“Latvija irskaista zeme, zaļa…. ļoti patika Rīga, it īpaši Vecrīga”.

“Atvērti, sirsnīgi cilvēki, ļoti jaukas viesģimenes, kuras rūpējās par mūsu labsajūtu, iepazīstināja ar Rīgu.”

Sagatavoja projekta koordinatore Inita  Alvatere

Pēdējo reizi atjaunota 20.aprīlī, 2018, 09:54