Afiša (25. mar - 31. mar)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas 209.pirmsskolas izglītības iestādē “Bitīte” viktorīna “Baltijas valstīm – 100”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Pirmsskolas Rīgas 209.pirmsskolas izglītības ...

2018. gada 8. marts

2018. gada februārī, svinot Baltijas valstu – trīs Eiropas savienības valstu Baltijas jūras piekrastē – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas simtgadi, bērnudārza “Bitīte” lielo grupu bērniem tika rīkota viktorīna “Baltijas valstīm – 100 “.

Viktorīna noritēja kā spēle, kad tiek uzdots jautājums un no vairākiem atbilžu variantiem ir jāizvēlas pareizais. Tā tika izzināti Baltijas valstu simboli, lielākās upes un ezeri, nacionālie koki, putni un ēdieni.

Atpūtas brīžos katras grupas bērni prezentēja kādu no trim valstīm, ar kādu tās  tautas rotaļu, deju vai dziesmu. Slaidrādē bērniem bija iespēja iepazīt Baltijas valstu ievērojamākās vietas un dabas ainavas.

Pasākuma noslēgumā visi klātesošie vienojās kopīgā roku ķēdē dziedot dziesmu “Atmostas Baltija” un vērojot slaidrādi par Baltijas ceļu.

Viktorīnā uzvarētāji bija visi – par centību saņemot diplomus un kārumus –trīs konfektes , katru ražotu citā Baltijas valstī.

Liels paldies visiem mazajiem un lielajiem viktorīnas dalībniekiem par aktivitāti un pozitīvām emocijām.


  bitite2.jpg

Informāciju sagatavoja Rīgas 209. pirmsskolas izglītības iestādes “Bitīte” pirmsskolas skolotājas Evija Ločmele un Gita Širova

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv