Afiša (25. mar - 31. mar)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas Horeogrāfijas skola ielūdz bērnus mācīties

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Skolas Rīgas Horeogrāfijas skola ielūdz ...

2018. gada 5. marts

Rīgas Horeogrāfijas skola ir Latvijā vienīgā profesionālā baleta skola, kurā var iegūt vidējo profesionālo izglītību no pirmajām iemaņām līdz dalībai baleta uzvedumos uz Latvijas Nacionālās operas un baleta skatuves.

Skola ir akriditēta valsts izglītības iestāde ar licencetam izglītības programmam, tas dod iespēju skolas absolventiem iestāties macības Latvijas un ārzemju izglītības un kultūras iestādēs. Pēc skolas absolvēšanās audzēkņu piešķirta kvalifikācija ir baletdejotajs, kas dod iespēju strādāt professionālās baleta kompānijās, kā arī paver durvis ceļam uz citu ar kultūru saistītu professiju.

Rīgas Horeogrāfijas skolas pedagogi ir augsti kvalificēti professionāļi ar lielu darba pieredzi, bijušie un esošie baleta mākslinieki, piedalījušies un vadījuši vairākus starptautiskus seminārus un apmacības programmas.

Skolas audzēkņiem ir vairākas iespējas piedalīties skatuves praksei jau no pirmajām skolas klasēm. Bērni uzstājas gan uz Latvijas skatuvēm nelielos projektos, gan skolas ārzemju braucienos uz konkursiem un fēstivāliem. Uzstājas viņi arī uz Latvijas galvenās baleta skatuves - Latvijas Nacionālās Operas skatuves lielajās baleta izrādes, kā arī skolas rīkotajos koncertos.

Skolā ir Dienesta viesnīca skolas audzēkņiem, kas dzīvo ārpus Rīgas.

Istabas un virtuve ir labi iekārtotas un remontētas, bērni ir pieskatīti.

Rīgas Horeogrāfijas skola aicina bērnus, meitenes un zēnus, kuri beiguši 4. klasi un savu nākotni vēlas saistīt ar grūto, taču bezgala skaisto profesiju – baleta mākslu, uz uzņemšanas iestājpārbaudījumiem, kas notiek katru gadu jūnija mēneša sākumā.

Meitenes un zēni, kuri ir beiguši vispārizglītojošās skolas 2. un 3. klasi ir mīļi gaidīti Sagatavošanās klasēs.

Pieteikties uzņemšanai skolā var no 1. marta līdz 25. maijam, Rīgas Horeogrāfijas skolas administrācijā Kalnciema ielā 12, Rīgā.

Plašaku informāciju par datumiem, nepieciešamiem dokumentiem, iestājpārbaudījumu kārtību un noteikumiem jūs varat iepazīties skolas mājas lapā – www.rhv.lv.

 pas_de_trois2.jpg

PIKC "Nacionālā Mākslu vidusskola" struktūrvienība "Rīgas Horeogrāfijas skola"
Rīga, Kalnciema iela 12, LV-1048.

Tālrunis:
 67 615339
 67 614115

E-pasts: rhs@nmv.lv

Darba laiks: 8.00-19.30

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv