Afiša (21. mar - 27. mar)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas skolas aicina pieteikties angļu valodas vārdu burtošanas konkursam “Spelling Bee -2018”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Skolas Rīgas skolas aicina pieteikties a...

2018. gada 28. februāris

Jau ceturto gadu Rīgā tiek organizēts Spelling Bee konkurss vecāko klašu skolēniem Rīgas pilsētas līmenī. Tas ir ļoti populārs konkurss ASV un visā pasaulē plaši pazīstams vārdu burtošanas konkurss, kas palīdz attīstīt pareizu vārdu izrunu, paplašināt aktīvo vārdu krājumu, uzlabot dažādas vārdu apgūšanas stratēģijas un labāk sagatavoties starptautiskajiem eksāmeniem.

Spelling Bee konkurss 9.-11. klašu skolēniem notiks 26. aprīlīplkst. 11.00 Rīgas Klasiskajā ģimnāzijā. Konkursu atbalsta Amerikas Savienoto Valstu Vēstniecība, Latvijas Angļu Valodas Skolotāju Asociācija (LATE), Baltic Council for International Education, Meridian Group, IH Riga Satva, izdevniecības Oxford un Express Publishing.  

Konkursa balvas:  bezmaksas sagatavošanas kurss IELTS eksāmenam (48 akad.st.) no SIA Meridian Group, kā arī vārdnīcas un grāmatas no konkursa atbalstītājiem un citas vērtīgās balvas.     

Laipni lūdzam skolēnus izmēģināt savus spēkus un ceram, ka Spelling Bee konkurss kļūs par labu tradīciju arī citās skolās.

Lūdzam skatīties konkursa nolikumu  pielikumā. (382.94 KB)

 

Informāciju sagatavoja: Nadežda Polianoviča, Rīgas Klasiskā ģimnāzija. 

 
 
 
Pēdējo reizi atjaunota 20.marts, 2018, 17:05
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv