Afiša (27. maijs - 2. jūn)

VII starptautiskais deju festivāls „Dance Olympiad Riga 2018”

Sākums Izglītība Interešu izglītība VII starptautiskais deju festivāl...

2018. gada 12. februāris

„Deju Olimpiāde Rīga 2018” ir starptautiski atpazīstams kultūras notikums Latvijā, kas no 9. līdz 11. martam Rīgas kongresu namā vienkopus sapulcinās labākos pašmāju un ārvalstu jaunos dejotājus. Šis būs jau septītais gads, kad tradicionāli ar pavasara sākšanos „Deju Olimpiādē Rīga 2018” uzplauks arī dažādo tautu kolorīts dejas soļos, atklājot dejas žanru daudzveidību.

Jau zināms, ka dejotāji sagaidāmi no tādām valstīm kā Lietuva, Igaunija, Polija, Itālija, Vācija, Krievija, Ukraina, Baltkrievija, Kazahstāna, Uzbekistāna.

Šogad, starptautiskais bērnu un jauniešu dejas mākslas notikums „Deju Olimpiāde Rīga 2018”, ir veltīts mūsu Latvijas valsts simtgades svinībām. Lai pasākums izdotos krāšņāks, esam ļoti pateicīgi Rīgas domei par sniegto atbalstu, „Deju Olimpiādi Rīga 2018” atbalsta arī Latvijas Republikas Kultūras ministrija, UNESCO CID, Latvijas Profesionālā baleta asociācija un So Danca Italia! - Itālijas sporta deju apģērbu un apavu ražotājs.

„Deju Olimpiāde Rīga 2018” ir unikāla ar to, ka trijās pasākuma dienās Rīgā satiekas dažādu tautību bērni un jaunieši vecumā no 4 līdz 25 gadiem, kuru sagatavotās deju programmas sevī ietver vislielāko deju mākslas žanru daudzveidību – sākot no klasiskā baleta un tautas dejām, un visbeidzot ar mūsdienu deju eksperimentālajām horeogrāfijām. Šīs ir intriģējošas, augsta līmeņa starptautiskās sacensības, kur individuālie solisti, ansambļi, kolektīvi, baleta, horeogrāfijas skolas, deju, šovu grupas 10 dažādās deju kategorijās sacentīsies par labākā titulu – Grand Prix. Žūrijas locekļi, kā ierasts, ir starptautiski atzīti profesionāļi savā jomā.

„Deju Olimpiāde Rīga 2018” uzvarētājam tiks nodrošināta iespēja aizbraukt uz Spānijas starptautisko deju konkursu un tiks nodrošināta arī stažēšanās iespēja Itālijas deju skolā.

„Deju Olimpiāde Rīga 2018” festivāla programma:

09.03.2018.

9.00     Dalībnieku reģistrācija

10.03.2018.

9.30     Konkursa I daļa

16.00   Konkursa II daļa

11.03.2018.

11.00   Meistarklase kopā ar Claudia Zaccari (Claudia Zaccari - bijusī Romas Teatro dell'Opera vadošā baleta soliste)

14.00   Galā koncerts ar krāšņākajiem konkursa priekšnesumiem

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.