Afiša (18. feb - 24. feb)

Bērnu nometne pavasara brīvlaikā “Pastaiga pa mākslas taku”

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Nometnes Bērnu nometne pavasara brīvlaikā ...

2018. gada 9. februāris

Latgales priekšpilsētas Mūzikas un mākslas skolas telpās no 2018. gada 12. līdz 16. martam notiks bērnu nometne  “Pastaiga pa mākslas taku” 7.- 11.gadīgiem Latgales priekšpilsētas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem un citu skolu skolēniem pavadīt skolēnu brīvlaiku, iepazīstot vienam otru, uzzinot daudz jaunu lietu par dažādām mākslas nozarēm un noskaidrojot to, vai māksla ir ap mums ikdienā.

Klausīsimies interesantus nostāstus, apmeklēsim augstskolas (LMA un JVLMA), kurās, apgūstot aroda noslēpumus, mācās topošie mākslinieki.

Apmeklēsim vietas, kurās redzami un dzirdami mākslinieku radītie darbie (LNOB, Latvijas Nacionālais Mākslas muzejs).

Piedalīsimies izglītojošās spēlēs un rotaļās.

- Paši radīsim mākslas darbus un nometnes noslēgumā iekārtosim mākslas darbu izstādi ar motīvu “Nāc, piedalies, iemācies un priecājies!”, lai ar savu sniegumu priecētu savus vecākus, draugus un visus skolas apmeklētājus.

- NOMETNES PROGRAMMA PIEMĒROTA IKVIENAM BĒRNAM, NE TIKAI Mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem.

Nometnes pedagogi:

Dita Danosa, Mg Paed (Bērnu nometņu vadītājas apliecības Nr. 116-00421).

Pedagoģiskā izglītība – Maģistra grāds pedagoģijā, darba pieredze pedagoģijā kopš 2006.gada.

Papildu izglītība “Aktiermeistarībā un režijā”

Ilze Medne, Bc Sc Latgales priekšpilsētas MMS pedagoģe

Izglītība - sociālo un humanitāro zinātņu bakalaurs.

Nometnes izmaksas:76,15 Eur (izmaksās iekļauta ēdināšana, ekskursijas, radošajās darbnīcās izmantojamie materiāli, higiēnas preces, telpu noma u.c.)

Lūgums sūtīt informāciju par vēlmi piedalīties nometnē uz:

Arimondi.arimondi@yahoo.com

Tālrunis saziņai: 26458354 (Dita)

Pēdējo reizi atjaunota 16.februārī, 2018, 16:16