Afiša (28. maijs - 3. jūn)

Mežciema pamatskolas skolēni Erasmus projekta ietvaros piedalās sanāksmē Francijā

Sākums Izglītība Skolas Mežciema pamatskolas skolēni Eras...

2018. gada 8. februāris

Mežciema pamatskolas skolēnu grupa kopā ar pedagogiem decembrī Erasmus projekta ietvaros devās pirmajā skolēnu mobilitātē uz Metzas pilsētu Francijā. Mobilitātes laikā skolēni grupās diskutēja par drošību interneta vidē, piedalījās lekcijā – seminārā par kiberbullingu, kā arī prezentēja savu skolu  un valsti.

Skolēni apmeklēja arī Eiropas Savienības mītni Strasbūrā. Skolēni dzīvoja viesģimenēs.

2017./18. mācību gadā Mežciema  pamatskola  uzsākusi dalību starptautiskā Erasmus+  projektā  “ Citizen 3.0; Empowering students with digital literacy” (“Digitālās prasmes un drošība internetā”), kurā dalībvalstis  ir Spānija, Francija, Portugāle, Slovākija, Ungārija un Latvija. No Mežciema pamatskolas projektā iesaistīti  7. un 8. klašu skolēni.

Nākamā projekta skolēnu mobilitāte notiks Mežciema pamatskolā, Latvijā no 18. līdz 24. martam. Ciemos pie Latvijas skolēniem ieradīsies 16 skolēni un 12 pedagogi visām dalībvalstīm.

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.