Afiša (18. feb - 24. feb)

Noslēdzies nometņu organizēšanas finansēšanas konkurss 2018.gada pavasara brīvlaikam

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Nometnes Noslēdzies nometņu organizēšanas ...

2018. gada 7. februāris

Finansiālā atbalsta nometņu organizēšanai piešķiršanas komisija izskatīja skolēnu pavasara brīvlaikā plānoto bērnu un jauniešu nometņu projektus, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesniegušas biedrības un nodibinājumi.

2018. gadā apstiprinātā budžeta ietvaros finansiālu atbalstu ir guvušas 18 nometnes, kurās varēs piedalīties 564 dalībnieki.

Atbalstīto nometņu saraksts (47.00 KB)

Nākamais konkurss par bērnu un jauniešu nometņu finansiālu atbalstu ir paredzēts 2018. gada marta sākumā. Tam varēs pieteikt nometnes, kuras ir plānotas vasaras brīvlaikā. Informācija par jauno konkursu tiks publicēta vietnē www.e-skola.lv.

Pēdējo reizi atjaunota 16.februārī, 2018, 16:16