Afiša (27. maijs - 2. jūn)

Aicina pieteikties semināram “Beta”

Sākums Izglītība Skolas Aicina pieteikties semināram “Beta”

2018. gada 5. februāris

Valsts izglītības satura centrs organizē piekto praktiskās ievirzes semināru “Beta” šajā mācību gadā, un tas tiek veltīts enerģētikas un elektrotehnikas zinātnei. Seminārs tiek organizēts 10. – 12. klašu skolēniem, kuriem ir padziļināta interese par šo jomu, kuri izstrādā zinātniskās pētniecības darbu vai savu nākotnes profesiju vēlas saistīt ar šo jomu.

Seminārs notiks 2018. gada 24. februārī Rīgas Tehniskās universitātes Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes Enerģētikas institūtā (Āzenes ielā 12/1, Rīgā).

Ievadlekcijā un ekskursijā tiks iepazīta Enerģētikas un elektrotehnikas fakultāte, lekcijā tiks runāts par zinātni un “zinātni” (vienkārša lekcija par sarežģītu problēmu). Semināra otrā daļa norisināsies Rīgas hidroelektrostacijā, kurā būs iespēja iepazīt tās darbību.

Seminārs plānots no pulksten 10.00 līdz 16.00.

Semināram aicināti pieteikties 10. - 12. klašu izglītojamie līdz 2018. gada 8. februārim, aizpildot anketu mājaslapā.

Ņemot vērā ierobežoto vietu skaitu, dalība seminārā tiks apstiprināta izskatot motivāciju dalībai seminārā.

Apstiprinājums dalībai seminārā tiks izsūtīts individuāli uz pieteikumā norādīto e-pasta adresi 2018. gada 9. februārī.

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.