Afiša (19. jan - 25. jan)

Rīgas Austrumu vidusskola uzsāk projektu ”Vienoti Olimpiskajā kustībā!”

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Rīgas Austrumu vidusskola uzsāk p...

2018. gada 10. janvāris

Jebkura sabiedrība uzvar, ja ir inteliģenti, augstu morāli noturīgi, veselīgi, mērķtiecīgi, aktīvi un dzīves pozīcijās radoši jaunieši. Tādu jauniešu idejām  un iniciatīvai var uzticēt veidot nākotni. Projektu „Vienoti Olimpiskajā kustībā!” organizē Rīgas Austrumu vidusskolas Skolēnu pašpārvalde. Aktivitātes notiek no 2018. gada 20. janvāra līdz 11. martam Rīgas Austrumu vidusskolā.

Kopumā piedalīsies 30 skolēni: 8.-12. klašu jaunieši (6 dalībnieki no katras skolas) no Rīgas Austrumu vidusskolas, J.G. Herdera Rīgas Grīziņkalna vidusskolas, Rīgas 88. vidusskolas, Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas un Rīgas 86. vidusskolas.

Projektā jauniešiem brīvā un atraktīvā veidā būs iespēja iepazīt vienam otru, izprast sporta dzīves nozīmīgumu, brīvprātīgo kustību savdabību.

Projekta darbības gaitā notiks jauniešu iepazīstināšana un informēšana par Latvijas olimpisko kustību, sporta tradīcijām, brīvprātīgo kustību un godīgas spēles principa ievērošanu gan sportā, gan dzīvē.

Projekta realizācija dod iespēju apzināties savas stiprās puses, toleranci,  jaunās paaudzes politiskās kultūras attīstībai. Izprast  pilsoniskās sabiedrības vērtības caur olimpiskajām  vērtībām. Veicina jauniešus piedalīties Latvijas olimpiskajā kustībā, kura, ir starptautiskajā olimpiskās kustībassastāvdaļa. Veicina komunikāciju un integrāciju sabiedrības dzīvē.

Projekta mērķi:

•  Izglītot jauniešus pilsonības un sabiedrības integrācijas jautājumos  caur Olimpiskajām vērtībām;

•  Veicināt jauniešu līdzdalību sabiedrības sporta dzīvē;

•  Paaugstināt sporta nozīmi jauniešu ikdienas dzīvē.

„Saliedēti dažādībā zem olimpiskā karoga!”

Projekts tiek finansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Informāciju sagatavoja:

Projekta koordinators