Afiša (19. jan - 25. jan)

Rīgas jaunieši aicināti pieteikties ideju festivālam ”Mana! Rīga”

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Rīgas jaunieši aicināti pieteikti...

2018. gada 9. janvāris

Ceturtdien, 25.janvārī, no plkst. 10.00 līdz 17.00 VEF Kultūras pilī (Ropažu iela 2) pirmo reizi norisināsies Rīgas jauniešu ideju festivāls "Mana! Rīga", kurš vienkopus plāno pulcēt 250 jauniešu. Ideju festivāla laikā Rīgas jaunieši tiks aicināti izteikt savus ieteikumus brīvā laika pavadīšanas iespēju uzlabošanai, jauniešu iesaistei uzņēmējdarbībā un saiknes stiprināšanai ar ārvalstīs dzīvojošajiem Rīgas jauniešiem.

Festivālu organizē Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, sadarbībā ar Latvijā lielāko jauniešu kustību “Ghetto Games”, un festivāla ietvaros izteiktās jauniešu idejas ir paredzēts ietvert jaunajā Rīgas pilsētas darba ar jaunatni programmā. Festivālā ir aicināti piedalīties kā skolēni, tā studenti, organizāciju dalībnieki vecumā no 13 līdz 25 gadiem.

“Festivāla mērķis ir veidot sadarbību starp jauniešiem, pašvaldības amatpersonām, kā arī  jaunatnes jomā ieinteresētām personām, lai  apzinātu un ieklausītos viedokļos par jaunatnes jomas jautājumiem Rīgā”, aicina Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta pārvaldes priekšniece Dina Vīksna.

Ideja festivālā jaunieši tiks aicināti izteikt savas idejas tādās nozarēs, kā:

1. jauniešu iesaiste pilsētas plānošanā,

2. ielu kultūras iespējas jauniešiem brīvajā laikā,

3. sporta iespējas jauniešiem brīvajā laikā,

4. jauniešu iesaiste uzņēmējdarbībā,

5. sadarbība ar ārvalstīs dzīvojošajiem Rīgas jauniešiem.

6. jauniešu iesaiste apkaimju attīstībā.

Pieteikšanās festivālam līdz 22.01.2018. aizpildot pieteikumu anketu tiešsaistē - http://ej.uz/ManaRiga

Vairāk info www.ghetto.lv/ManaRiga

Papildu informācija:

Sanda Brūna, Ghetto Games projektu direktore, sanda.bruna@gmail.com

Jekaterīna Smirnova, Ghetto Games projektu koordinatore, jekateriina.smirnova@gmail.com

Ieva Gudina, Ghetto Games projektu koordinatore, ieva.gudina@gmail.com

Pēdējo reizi atjaunota 19.janvārī, 2018, 09:24