Afiša (19. jan - 25. jan)

Labdarbības akcija Ziemassvētkos

Sākums Izglītība Pirmsskolas Labdarbības akcija Ziemassvētkos

2018. gada 5. janvāris

Sagaidot Ziemassvētkus, Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestāde piedalījās labdarības akcijā. Bērni kopā ar grupu skolotājām cepa piparkūkas, dekorēja un saiņoja tās. 19. decembrī gaidīja ciemos Dr. Klaunus no Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas. Bērniem piparkūku cepšana bija ļoti emocionāls pārdzīvojums, jo zināja, kam piparkūkas tiks nogādātas, un varbūt kādam bērnam šī būs vismīļākā Ziemassvētku dāvana, kas palīdzēs atveseļoties.

Dr. Klauns tika sagaidīts ar īpašām emocijām un smaidu. Tas ciemojās pie visām grupām, parunāja un pajokojās ar bērniem, pretī saņemot mūsu sarūpētās piparkūkas, lai Ziemassvētku Vecītis varētu pārsteigt bērnus slimnīcā pirms svētkiem.

Paldies biedrībai "Dr. Klauns" par sadarbību!

Veselību visiem Jaunajā gadā!

Informāciju sagatavoja Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestādes administrācija.

Pēdējo reizi atjaunota 19.janvārī, 2018, 09:15