Afiša (21. apr - 27. apr)

Izrāde un eglīte bērniem - "Ziemassvētku vakarā"

Sākums Izglītība Interešu izglītība Izrāde un eglīte bērniem - ”Ziema...

2017. gada 22. decembris

Teātrī “Zīļuks” ir tapusi jauna izrāde bērniem “Ziemassvētku vakarā”, un tā vēl būs skatāma Bērnu un jauniešu centra "Rīgas Skolēnu pils" Ziemassvētku eglīšu bērniem pasākuma ietvaros.

Režisore Laura Paegle ir radījusi skaistu Ziemassvētku stāstu, kas balstīts uz Margaritas Stārastes pasakas “Piparkūkas sirds” motīviem. Tas ir stāsts par Ziemassvētku vakaru Pasaku mežā. Draiskulis Vējš dzied Ziemassvētku dziesmiņas kopā ar meža iemītniekiem. Tikai Zaķis nevar rimties, – viņš grib kļūt slavens! Un tādēļ Zaķis dodas pēc padoma pie Piparkūku rūķa.

Uz Ziemassvētku eglītēm tiek gaidīti bērni vecumā no 3 līdz 12 gadiem.

Izrādes personāžu tērpus papildina apjomīgas maskas, kas piesaista mazo skatītāju uzmanību.

Bērnu eglītē būs iespēja satikt Ziemassvētku vecīti, piedalīties jautrās spēlēs un rotaļās, veidot un zīmēt radošajās darbnīcās un saņemt dāvanas!

Pasākuma ilgums: 1 stunda 20 minūtes (izrāde 40 min., rotaļas un dāvanu dalīšana 40 min.)
Pasākuma norises vieta: BJC "Rīgas Skolēnu pils", K. Barona iela 99.

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs.

Kolektīvos pieteikumus pieņem pa e-pastu: teatrisziluks@inbox.lv vai tālr. 27006034

Pasākumu datumi:

23. decembrī plkst. 12.00

27. decembrī plkst. 14.00

Rukji_Teatris_Ziluks.jpg

Papildu informācija www.teatrisziluks.lv, www.facebook.com/teatrisziluks vai pa tālruni 27006034.

Pēdējo reizi atjaunota 20.aprīlī, 2018, 16:33