Afiša (21. apr - 27. apr)

Akrobātikas studijas “Melanž” audzēkņi savos Ziemassvētkos

Sākums Izglītība Interešu izglītība Akrobātikas studijas “Melanž” aud...

2017. gada 19. decembris

17. decembrī Aviācijas ielā 15 Bērnu un jauniešu centra “Daugmale” akrobātikas studijas “Melanž” audzēkņi kopā ar vecākiem un draugiem svinēja svētkus Ziemassvētku eglītei. Pasākums bija iecerēts arī kā viena no kolektīva atskaites skatēm.

Akrobātika tulkojumā no grieķu valodas nozīmē “tas, kurš staigā uz pirkstgaliem”, un pēc būtības ir sporta nodarbības, kas palīdz bērnam attīstīt ķermeni, kļūt spēcīgam un veiklam.

Nodarbojoties studijā, bērni saņem ne tikai fizisko slodzi, bet arī iegūst padziļinātas zināšanas par akrobātiku kā mākslu un iepazīstas ar dažādiem blakus žanriem; attīsta radošo domāšanu, veido ķermeņa kustību kultūru kā estētisko darbību kultūras kontekstā , norūda raksturu un sasniedz nospraustos mērķus. Šodien akrobātika ir kļuvusi par vizuālu un universālu mākslu, ko saprot visi bez valodu barjerām.

Studijas “Melanž” audzēkņi kopā ar skolotāju Irinu Levit svētku koncertizrādei bija izvēlējušies satriecoši skaistu gaisa vingrojumu ar lentām Jekaterinas Korzunovas izpildījumā un Veronikas Ļeščovas sniegumu iekārtā vingrošanas aplī, kā arī priekšnesumus, kuros piedalījās mazie pērtiķēni, panteras, gepardi un zebras, neparasti vingrs Ziemassvētku vecītis (Sofija Siņegubova), atraktīva žonglētāja (Darja Morozova) un mazie “ēģiptieši” ar saviem vingrajiem ķermeņiem uzbūvēja lielisku piramīdu. Uzveduma tēlu un personāžu darbības papildināja mūsdienīga, žanram atbilstoša mūzika, gaumīgi un krāsaini tērpi.

Studijas audzēkņu sejās uzstāšanās laikā bija vērojama liela, bet mierīga koncentrēšanās uz darāmo, prieks par notiekošo un liela pašapziņa. Pasākumā piedalījās ciemiņi – dejotājas no kolektīva “SunRise”, klauns Vigo, skolotājas Irinas pirmais audzēknis Valērijs Komisarenko neparasti lokanā Zaļā Grinča tēlā.

Novēlu studijas “Melanž” audzēkņiem un skolotājai Irinai Levit skaistu Ziemassvētku laiku un Laimīgu Jauno gadu, radošus panākumus, daudz jaunu ideju un meitenēm – gaisa akrobātēm - iespēju piedalīties starptautiskajās sacensībās gaisa akrobātikā.

Direktora vietniece sporta jomā Maruta Karaševska

Pēdējo reizi atjaunota 20.aprīlī, 2018, 16:33