Afiša (19. jan - 25. jan)

Iepriekšējā gada nogalē Rīgas 19. vidusskolas 3. klases skolēni pabija izglītojošā, pozitīvā un iedvesmojošā pasākumā “Saulīt’ mani iemācīja, puķu aust audekliņu ”, lai uzzinātu par pamatprincipiem karjeras veidošanā.

Novembrī Rīgas Rīnūžu vidusskolas 163 skolēni Latvijas Nacionālo operu un baletu, lai piedalītos pasākumā “Mūzika un profesija”, kas ir viens no karjeras attīstības atbalsta pasākumiem skolas plānā Izglītojošās ekskursijas mērķis bija iepazīties ar darba pasauli caur profesiju daudzveidību Latvijas Nacionālajā operā un baletā.

Rīgas 96. vidusskolā projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros jaunieši piedalījās spēlē "Fabrikants".

Pasākums ”Profesiju karuselis”

2017. gada 18. decembris

Eiropas Sociālā fonda finansētā projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Profesionālajā vidusskolā "RIMAN" risinājās pasākums "Profesiju karuselis".

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts  pasākumu izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros  Āgenskalna sākumskolas  vairāku klašu  skolēni viesojās Latvijas Leļļu teātrī, lai iepazītos ar dažādu profesiju pārstāvjiem, kas strādā teātrī, lai uzzinātu, kā leļļu teātra izrāde nonāk līdz skatītājam un atklātu  dažādus leļļu tapšanas noslēpumus.

Rīgas Anniņmuižas vidusskolā karjeras atbalsta veicināšanas projekta ietvaoros notika lekcijas vidusskolēniem  "Kā kļūt veiksmīgam?", kuru vadīja lektors Mārtiņš Geida.

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros  Rīgas 85.vidusskolā skolēniem notika interaktīvā lekcija par darba pasaules iepazīšanu un izglītības iespējām “Vēsture – aizraušanās un darbs ”.

Eiropas Sociālā fonda projekta Nr. 8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”  ietvaros Rīgas 85.vidusskolā 12.klases skolēniem notika vairākas grupu nodarbības “Karjeras mērķi nākotnes plāni” par karjeras mērķu izvirzīšanā un karjeras lēmumu pieņemšanu. Nodarbības notika personības izaugsmes treneres vadībā.

No šā gada 1.septembra līdz 2020. gada 31.decembrim Jankas Kupalas Rīgas Baltkrievu pamatskolā tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, kura ietvaros novembrī Jankas Kupalas Rīgas Baltkrievu pamatskolas 7. - 9.klases skolēni apmeklēja kafijas ražošanas  uzņēmumu SIA „Mosenc”.

Realizējot Eiropas Sociālā fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” pasākumu plānu, novembra sākumā  Rīgas 75. vidusskolas 10.-12. klašu skolēni devās ekskursijā uz  lidostu „ Rīga”, lai iepazītu lidostas darba ikdienu. Tāpat skolēni paviesojās arī Salaspils Botāniskajā dārzā.

Eiropas Sociālā fonda projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Rīgas 54. vidusskola īstenoja pasākumu “Ražots Latvijā”, un 29. novembrī 1. un 2. klases skolēni devās ekskursijā uz maizes ceptuvi “Lāči”, lai iepazītos ar cepēja - maiznieka profesiju, viņa darbarīkiem un ražošanas procesu. Skolēni arī paši piedalījās maizes cepšanas procesā, iejutās maiznieka lomā un veidoja savu gardumu.

23. novembrī Rīgas vakara ģimnāzijas (RVĢ) 8. -12. klašu skolēnu grupa piedalījās pasākumā “Pielaiko profesiju”, kas notika  Zemnieku saimniecības  “Mucenieki” konditorejā, Rīgā. Pasākuma mērķis bija iepazīstināt skolēnus ar  konditora amata noslēpumiem, kā arī ar izglītības un darba tirgus iespējām.

Pats spried, pats sver...

2017. gada 5. decembris

Rīgas Austrumu vidusskolā 4. decembrī notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Pats spried, pats sver...” 9. klašu skolēniem, projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” (PVS 3713) ietvaros.

2017. gada rudenī noslēgtais līgums starp Valsts Izglītības attīstības aģentūru un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu, paredz, ka 2017./ 2018. mācību gadā  68 Rīgas skolās tiks īstenots Eiropas Sociālā fonda projekts “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, lai uzlabotu pieeju karjeras izglītības atbalstam galvaspilsētas skolu audzēkņiem.

Aktuāli
Jaunākais fotogalerijā