Afiša (20. apr - 26. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Realizējot Eiropas Sociālā fonda projektu “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, Rīgas 25.vidusskolas skolēni un klases audzinātāja Inese Geķe devās uz Sveču meistardarbnīcu, kur notika  pasākums ,, Latvijas uzņēmumi un profesijas".

 

Profesiju pasaulē - dermatologs

2018. gada 19. aprīlis

Rīgas Austrumu vidusskolā martā notika karjeras attīstības atbalsta pasākums „Profesiju pasaule”, projekta „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros. Dr. Anita Ābelīte Lāzerplastikas klīnikas dermatoloģe – veneroloģe 7. – 11. klašu skolēniem sniedza ieskatu par dermatologa profesijas saturu, ikdienu un personīgo karjeras ceļu un profesionālās izaugsmes iespējām darba tirgū, kā arī par pašattīstības iespējām.

 

Animācijas profesiju pasaulē

2018. gada 19. aprīlis

ESF karjeras izglītības veicināšanas projekta ietvaros Rīgas Imantas vidusskolā viesojās animatori no bērnu animācijas studijas “Multenkulten”, kas vadīja aizraujošu radošo darbnīcu 8. klašu skolēniem.

 

Meistarklase keramikas darbnīcā

2018. gada 19. aprīlis

Pasākums “Ražots Latvijā” notiek projekta „Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”ietvaros, kā laikā Rīgas 54. vidusskolas 5. un 6. klašu skolēni viesojās SIA  “Mersart” darbnīcā, lai iepazītu mākslas keramiķa profesiju un paši veidotu savu suvenīru no māla.

 

Katrs pats ir savas karjeras kalējs

2018. gada 18. aprīlis

2018. gada pavasarī KAVPII projekta ietvaros skolā norisinājās karjeras attīstības atbalsta pasākums „Katrs pats ir savas karjeras kalējs”, kurā piedalījās Rīgas Anniņmuižas vidusskolas 7. un 8. klašu skolēni. Nodarbību vadīja karjeras konsultants Mārtiņš Geida.

 

Projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros, no 23. līdz 25. februārim 120 Ziemeļvalstu ģimnāzijas skolēniem tika dota iespēja apmeklēt 24. Starptautisko izglītības izstādi "Skola 2018" Starptautiskajā Izstāžu centrā "Ķīpsalā" - nozīmīgāko izglītības notikumu Latvijā.

 

Rīgas 33. vidusskola ir aktīvi  iesaistījusies ESF projektā “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs", jo šis projekts skolēniem nodrošina iespēju piedalīties dažādās ar karjeru saistītās aktivitātes: izstādēs, radošajās darbnīcās, ekskursijās, lekcijās. Pasākumos bērni un jaunieši gūst jaunas zināšanas, prasmes un iemaņas tālākizglītībā un nākotnes profesiju jomā. Skolā viesojas lektori un dažādu profesiju pārstāvji, lai aktualizētu karjeras izglītības nozīmi.

 

Saldumu izgatavotāju profesija

2018. gada 13. aprīlis

Rīgas Ostvalda vidusskolas 2.- 5.klašu skolēni martā projekta "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros piedalījās 15 izzinoši praktiskās nodarbībās “Radošo profesiju pārstāvju iepazīšana. Salduma izgatavotājs”.

 

Profesiju DNS

2018. gada 13. aprīlis

Projekta "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" Nr.8.3.5.0/16/I/001 ietvaros, 21. martā Ziemeļvalstu ģimnāzijas 9. klašu skolēni piedalījās karjeras pasākumā "Profesiju DNS".

 

Ideāla karjeras recepte

2018. gada 12. aprīlis

6.martā Rīgas Ostvalda vidusskolas 9.klašu skolēni projekta   "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" īstenošanas laikā,  apmeklēja divus seminārus “Karjeras meistarklase - uzņēmēja pasaule. Ideālā karjeras recepte”.

 

Pasākums “Nākotnes brīnumi”

2018. gada 11. aprīlis

Rīgas Centra humanitārajā vidusskolā 5.martā karjeras projekta ietvaros notika Rīgas Tehniskās universitātes pārstāvju vadīts pasākums "Nākotnes brīnumi". Skolā ieradās Mašīnbūves nodaļas studenti un pastāstīja par savām studijām un darbu.

 

No skolas līdz sirmam vecumam

2018. gada 11. aprīlis

Eiropas Sociālā fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros Rīgas 85.vidusskolā notika interaktīvas nodarbības „Karjeras izaugsme no skolas līdz sirmam vecumam”.

 

Skolēni apmeklē Dzelzceļa muzeju

2018. gada 10. aprīlis

Realizējot Eiropas Sociālā fonda projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”  pasākumu plānu, Rīgas 25.vidusskolas otro klašu skolēni un klases audzinātājas devās ekskursijā  uz Dzelzceļa muzeju, kur notika  karjeras attīstības atbalsta pasākums ,, Latvijas uzņēmumi un profesijas.’’

 

Rīgas Imantas vidusskolā, Karjeras nedēļu ietvaros, darbojās TehnoBuss - mobilā demonstrāciju laboratorija. Atraktīvā veidā jauniešiem tika  veicināta interese par inženierzinātnēm, mašīnbūves, metālapstrādes, elektroniku specialitātēm.

 

No 2017.gada 1.septembra līdz 2020.gada 31.decembrim Jankas Kupalas Rīgas Baltkrievu pamatskolā tiek īstenots Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.5.0/16/I/001 „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”, tā ietvaros 8.martā Jankas Kupalas Rīgas Baltkrievu pamatskolas 7.-9.klases skolēni apmeklēja Rīgas Motormuzeju, lai iepazītu mašīnbūvē nepieciešamās profesijas.

 

Martā Rīgas Raiņa 8. vakara maiņu vidusskolas 7. - 12. klases skolēni karjeras projekta ietvaros apmeklēja Latvijas Nacionālo teātri, lai ekskursijā un meistarklasēs iepazītos ar profesijām un prasmēm, kas nepieciešamas teātra izrādes tapšanai. Bija iespēja iepazīties ar skaņas inžiniera, gaismu mākslinieka, grimētāja, dekaratoru un skatuves strādnieku profesijām. 

 

Rīgas Ostvalda vidusskola iedvesmojas no jauniešiem, kad 9. klašu skolēni projekta  "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros apmeklēja divus seminārus “Karjeras meistarklase - uzņēmēja pasaule. Jauniešu iniciatīva”.

 

Projekta "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros Rīgas Ostvalda vidusskolas 6. un 7. klašu skolēni apmeklēja sešas izzinošas nodarbības "Profesiju pasaules iepazīšana - biznesa pasaule- Konfelāde". Skolēni uzzināja kā radās ģimenes uzņēmums "Konfelāde" no atsaucīgajiem un sirsnīgajiem saimniekiem - Gitas un Māra Loginiem.

 

Karjera ir katra cilvēka "ceļš uz zvaigznēm". Tāpēc nav brīnums, ka Rīgas Imantas vidusskolas 1.-4. klašu skolēni Karjeras nedēļas ietvaros, baudot Mobilā Planetārija sniegtās iespējas, mēģināja pietuvināties zvaigznēm, vērojot neaizmirstamas kosmiskās ainas un atklājot jaunas, līdz šim nezināmas profesijas.

 

9.martā Rīgas Ostvalda vidusskolas skolēni "Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" projektā piedzīvoja trīs aizraujošas nodarbības “Profesiju pasaules iepazīšana cilvēks- vide. Fizika, ķīmija un es”.

 

Teksta izmērs: A A A

Aktuāli
Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri
   
 
Pēdējo reizi atjaunota 20.aprīlī, 2018, 09:54
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv