Afiša (17. dec - 23. dec)

Lasīšanas zibakcija Friča Brīvzemnieka pamatskolā

Sākums Izglītība Skolas Lasīšanas zibakcija Friča Brīvzem...

2017. gada 6. decembris

Trešdien, 29. novembrī, no plkst.8.50 līdz plkst.9.20 Friča Brīvzemnieka pamatskolā  notika lasīšanas zibakcija "Cilvēks ar labu grāmatu rokās nekad nav vientuļš". Šajā mācību gadā Friča Brīvzemnieka pamatskolā lasīšanas zibakcija notiek jau trešo reizi, lai gan sākotnēji tas bija plānots kā vienreizējs pasākums Starptautiskajā rakstītpratības dienā – 8.septembrī.

Noskanot zvanam, visi skolēni un skolotāji dodas laukā no klasēm un gaiteņos pusstundu lasa katrs savu izvēlēto daiļliteratūras grāmatu.

Lasīšanai piemērotas vides radīšana ir katras klases pārziņā, taču divi galvenie nosacījumi - klusums un līdzpaņemtā grāmata ir jāievēro ikvienam! Līdzi var ņemt spilvenu, paliktni, uz kura ērti sēdēt.

Lasītprasmes apguve ir viens no skolēnu izglītošanas un attīstīšanas svarīgākajiem priekšnoteikumiem, tā ir svarīga mācību procesa sastāvdaļa.

Skolēniem ir svarīgi ne tikai pašiem lasīt, bet redzēt arī citus lasām un runājam par izlasīto. Viņiem ir būtiski sajust sev apkārt cilvēkus, kuri priecājas par pašu lasīšanas procesu, aizraujas ar to, kuri izmanto grāmatas, lai kaut ko uzzinātu, pētītu, noskaidrotu, smietos vai bēdātos par izlasīto.

zibakcija3.jpg

Laipni lūgti mūsu pulciņā!

Pēdējo reizi atjaunota 15.decembrī, 2017, 18:02