Afiša (24. mar - 30. mar)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Latvijas 100-gadē iedejot kopā ar draugiem

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Interešu izglītība Latvijas 100-gadē iedejot kopā ar...

2017. gada 5. decembris

Bērnu un jauniešu centra “Altona” tautas deju kolektīvs skolotāju Kaijas Daugavvanagas un Leldes Krēsliņas vadībā no 1. līdz 3. decembrim  viesojās pie ilggadējiem sadraudzības partneriem Tallinā, Kopli jauniešu centrā. 2018. gads ir Baltijas valstu 100 gadu pastāvēšanas gads.

Pirmajā vakarā notika kopīgs koncerts EESTI GYMNASIUM skaistajā zālē,  kurā tika izdejotas gan igauņu, gan latviešu  tautas dejas. Pēc koncerta rīdziniekiem bija iespēja iepazīties ar Tallinas vecpilsētu , iegādāties suvenīrus Tallinas Ziemassvētku tirdziņā. Otro dienu  jaunie dejotāji pavadīja Kopli jauniešu centrā.

Vispirms meistarklasē BJC “Altona” vadībā  igauņu dejotāji mācījās latviešu tautas deju “Sitieniņi”. Pēc nelielas atpūtas igauņu deju kolektīva vadītāja O.Saltikova  kopā ar saviem audzēkņiem ierādīja igauņu tautas dejas “Kara Jan” pamatsoļus. Pēc kopīgās dejošanas labi garšoja mājinieku sarūpētais kliņģeris.

Radošajās darbnīcās dejotāji izgatavoja adventes vainagus,  kuros apmainījās ar labiem novēlējumiem Ziemassvētkos, kā arī  Igaunijas un  Latvijas valstu 100 gadu pastāvēšanas jubilejās. Savukārt pedagogi dalījās pieredzē par jaunajām interešu izglītības  tendencēm un kompetencēm.

Pasākuma noslēgumā dejotāji  dāvāja viens otram suvenīrus. Noguruši, bet iespaidiem bagāti, altonieši vēlu vakarā atgriezās mājās ar cerību atkal tikties Kopli jauniešu centra 35. gadu jubilejā 2018. gada maijā.

 IMG_20171202_132907.jpg 

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv