Afiša (17. dec - 23. dec)

Pazīstami sportisti kļūs par Narvesen pārdevējiem, lai vairotu jauniešos drosmi

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Pazīstami sportisti kļūs par Narv...

2017. gada 4. decembris

Pazīstamie sportisti un jauniešu motivācijas programmas MOT vēstneši Toms Alsbergs, Alma Vītola un Agnese Pastare ir pieņēmuši drosmīgu izaicinājumu 4. decembrī kļūt par pārdevējiem Narvesen veikalā t/c Galerija Centrs, lai rādītu piemēru un vairotu Latvijas jauniešu ticību saviem spēkiem. Visa labdarības tirdzniecības laikā gūtā peļņa tiks pievienota ziedojumiem motivācijas nodarbību turpmākajai attīstībai Latvijas skolās.

MOT. Izvēlies drosmi! ir interaktīva un iedvesmojoša motivācijas programma 7. – 9. klašu skolēniem, kas 12 nodarbību ciklā trīs mācību gadu garumā jauniešos stiprina drosmi dzīvot jeb atļaušanos sapņot lielus sapņus un mērķtiecīgi strādāt to piepildīšanai, drosmi rūpēties par līdzcilvēkiem un drosmi pateikt “nē” jeb noteikt prioritātes, lai pateiktu “jā” kaut kam lielākam un svarīgākam. Nodarbības vada 35 brīvprātīgi treneri, kuru vidū ir gan skolotāji un psihologi, gan uzņēmēji un citu profesiju pārstāvji.

Aicinām mediju pārstāvjus apmeklēt labdarības pasākumu un izmantot interviju iespējas ar:

· velosportistu Tomu Alsbergu,

· ultramaratonisti Almu Vītolu,

· vieglatlēti, olimpieti un Latvijas rekordisti 10 un 20km soļošanā Agnese Pastari,

· uzņēmuma Narvesen Baltija valdes priekšsēdētāju Katrīni Judovicu,

· biedrības MOT Latvija vadītāju Ilzi Paideri – Staķi

Akcijas norises laiks plkst. 13.00 – 15.00.

Vieta: Narvesen t/c Galerija Centrs, Audēju iela 16

Būsim pateicīgi, ja informēsiet par savu klātbūtni, rakstot uz dace@deepwhite.lv

Akcija notiks MOT lielākajam atbalstītājam Narvesen zīmīgā dienā un vietā, jo tieši šajā tirdzniecības centrā 4.decembrī pirms 20 gadiem tika atvērts pirmais uzņēmuma veikals Latvijā. Tāpēc labdarības tirdzniecībā kopā ar sportistiem piedalīsies un pircējus apkalpos uzņēmuma Narvesen Baltija valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica. Uzņēmēja arī ikdienā savu brīvo laiku mēdz veltīt tam, lai kā trenere vadītu motivācijas nodarbības Latvijas skolās. Viņa uzsver, ka tieši “Stipri, pašapzinīgi un drosmīgi jaunieši, kas spēj mainīt pasauli uz labu, ir labākā dāvana Latvijai!”

Atbalstīt MOT programmu būs iespējams līdz pat gada beigām, ziedojot naudu Narvesen veikalu ziedojumu kastītēs visā Latvijā. Uzzini vairāk par MOT: https://mot.lv/

Izvēlies drosmi arī tu!

Papildu informācijai: