Afiša (17. dec - 23. dec)

Semināri skolotājiem par darbu daudzkultūru klasē

Sākums Izglītība Pedagogiem Semināri skolotājiem par darbu da...

2017. gada 16. novembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvalde sadarbībā ar Latviešu valodas aģentūru laika posmā no 2017. gada 9. novembra līdz 7. decembrim  organizē  seminārus, kuros  Rīgas  skolu pedagogi var papildināt zināšanas par darbu ar jauniebraucēju un reemigrantu bērniem.

Pirmais seminārs notika 9. novembrī Rīgas 93. vidusskolā. Latgales priekšpilsētas pedagogi Latviešu valodas aģentūras Izglītības daļas metodiķes Ērikas Pičukānes vadībā meklēja atbildes uz jautājumiem, ar kuriem saskaras skolotāji, strādājot daudzkultūru klasē, runāja par grūtībām, kādas šajā procesā varētu rasties, kā kopīgi darbojoties veicināt jauniebraucēju bērnu iekļaušanos skolā, saņēma informāciju,  kur  meklēt metodiskos materiālus,  kā arī pārrunāja  ieguvumus, ko gūst skolēni un  skolotāji, mācoties dzīvot daudznacionālā sabiedrībā.

16. novembrī uz semināru Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskolā pulcējās Vidzemes priekšpilsētas skolu pedagogi, 23. novembrī – Rīgas 94.vidusskolā  aicināti Zemgales priekšpilsātas skolu pedagogi, 30. novembrī Kurzemes priekšpilsētas pedagogi - Rīgas Imantas vidusskolā, seminārs Ziemeļu rajona un Centra rajona skolu pedagogiem notiks 7. decembrī Rīgas Raiņa 8.vakara vidusskolā.

Sandra Upīte

Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes

Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste-eksperte

Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010