Afiša (20. apr - 26. apr)

Bērnu un jauniešu centrs “Mīlgrāvis” sadarbībā ar Rīgas 31. vidusskolu iesaistās Eiropas sociālā fonda projektā, kas norisinās radošā  darba atmosfērā, sadarbojoties abu iestāžu skolotājiem un audzēkņiem. Tiek organizēts individuālo kompetenču atbalsta  ārpusstundu pasākumu "Mākslas festivāls", kurā izmanto dažādas darba formas – praktiskās nodarbības  darbnīcās,  kustību nodarbības, kā arī tiek nodrošināta dalībnieku darbu izstādes iekārtošana.

Līdz ar Valsts izglītības satura centra (VISC) un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta (RD IKSD) 2017. gada 31. augustā noslēgto sadarbības līgumu 34 Rīgas skolas šajā mācību gadā uzsāks īstenot Eiropas Sociālā fonda projektu “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai”.

Ceturtdien, 31. augustā, plkst. 10.30 Rīgas Kongresu nama 214. telpā (Kr. Valdemāra iela 5) notiks preses konference par Eiropas Sociālā fonda “Atbalsts izglītojamo individuālo kompetenču attīstībai” īstenošanu Rīgas skolās un svinīgi tiks parakstīts sadarbības līgums starp Valsts izglītības un satura centru (VISC) un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentu (RD IKSD).

Aktuāli
Jaunākais fotogalerijā