Afiša (21. nov - 27. nov)

Skolu konkurss līdzdalībai projektā ”Atbalsts Latvijas jauniešu medijpratībai”

Sākums Izglītība Skolas Skolu konkurss līdzdalībai projek...

2017. gada 14. novembris

Projektā aicinātas piedalītiesskolas, kurām ir aktuāli stiprināt jauniešu medijpratību un kuras ir motivētas līdzdarboties projekta aktivitātēs: skolu komandu mācību semināros, medijpratības apmācību programmas ieviešanā un mācību materiālu izvērtēšanā.

Līdzdalībai projektā tiks apstiprinātas 16 skolu komandas četru cilvēku sastāvā (administrācijas pārstāvis un trīs pedagogi, kuri 7.-12. klasēs darbojas ar medijpratības tematiku un kritiskās domāšanas pieeju).

Kā pieteikties?

Aizpildīt skolas komandas pieteikuma veidlapu, kas pieejama šeit

Pieteikuma veidlapu līdz 2017. gada 5. decembrim nosūtīt uz epastu: iac@latnet.lv

Skolu atlases kritēriji:

•  aizpildīta un līdz 5. decembrim nosūtīta pieteikuma veidlapa;

• pieteikumā pamatota skolas komandasmotivācija piedalīties projektā;

• projektā nodrošināta visu Latvijas reģionu un dažādu izglītības iestāžu pārstāvniecība.

Konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz 2017. gada 20. decembrim pretendentiem elektroniski.

Līdzdalībai apstiprināto skolu saraksts tiks publicēts IAC mājas lapā www.iac.edu.lv.

Papildu informācija par projektu un pieteikšanos, rakstot uz iac@latnet.lv vai zvanot pa tālruni 67503730.

Pēdējo reizi atjaunota 21.novembrī, 2017, 13:01