Afiša (21. nov - 27. nov)

Rīgas Skolēnu domes veidots pasākums „Pieaugušo dzīves skola”

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Rīgas Skolēnu domes veidots pasāk...

2017. gada 14. novembris

Ceturtdien, 2017. gadā 16.novembrī, no plkst. 17.00 līdz 19.00, Latvijas Nacionālās bibliotēkas jauniešu telpā -15+ Rīgas Skolēnu domes Juridiskā un finanšu komiteja rīko izglītojošu pasākumu „Pieaugušo dzīves skola”, kur pasākuma mērķis ir iepazīstināt jauniešus ar dažādiem dzīves skolas aspektiem.

Šispasākums būs vērtīgs visiem jauniešiem, kuri drīz ieies pieaugušo „kārtā”. Pasākuma apmeklētāji tiks iepazīstināti ar dažādu profesiju vajadzību darba tirgū, dažādiem nodokļiem, ko tiem var nākties maksāt, iekrājumiem un citām ļoti svarīgām lietām, par ko jaunietim vajadzētu zināt.

Šim pasākumam ir pieaicināti mentori – pieaugušie ar pieredzi jauniešu ievadīšanā pieaugušo dzīvēs.

Ja tu gribi iemācīties, kā darīt pieaugušo lietas, tad mēs Tevi gaidām „Pieaugušo dzīves skolā” jau 16. novembrī.

Rīgas Skolēnu dome (rsd@riga.lv)

Rīgas Skolēnu domes

Ārējo sakaru un sabiedrisko attiecību komitejas vadītājs

Pēdējo reizi atjaunota 21.novembrī, 2017, 13:01