Afiša (21. nov - 27. nov)

Iznākusi grāmata “Labi vārdi sirdi silda”(1)

Sākums Izglītība Skolas Iznākusi grāmata “Labi vārdi sird...

2017. gada 13. novembris

Latviešu valodas aģentūra izdevusi jau desmito skolēnu radošo darbu krājumu, kurā apkopoti skolēnu labāko darbu fragmenti un zīmējumi. Grāmatā apkopoti vairāk nekā divsimt skolēnu radošo darbu fragmenti un zīmējumi.

Grāmatas redaktors Valdis Rūmnieks saka: “Varbūt tiešām dažreiz prātīgāk ir paklusēt, jo cilvēks būtībā ir milzu okeāns, kurā vārdi ir tikai maza daļiņa no visa. Sirdi sildīt varam ar attieksmi, rīcību, lieliem un maziem darbiem. Ar smaidu un glāstiem.

Vārdi ir varens ierocis, un, kaut konkursa ievirze to it kā nemaz neprasīja, skolēni rakstīja arī par smagajiem brīžiem, kad atskan ļauni, slikti un riebīgi vārdi, un to, kādu postu tie nodara”.

Skolēni, kuru darbi publicēti krājumā, savu autoreksemplāru saņems pa pastu. Grāmata ir arī nopērkama Latviešu valodas aģentūrā.

Šonedēļ skolēni vēl var piedalīties radošo darbu konkursā “Kas manu tautu dara stipru”, savukārt jaunieši un pieaugušie aicināti piedalīties stāstu un fotogrāfiju konkursā “Kļūdies tā, lai citiem prieks”.

Darbus gaidīsim Latviešu valodas aģentūrā līdz 18.novembrim. Nolikumi atrodami mājaslapā www.valoda.lv

Lai mums izdodas labu domāt un labu darīt!

Velga Līcīte-Meldere,
Latviešu valodas aģentūras projektu vadītāja,
e-pasts:
velga.licite@valoda.lv
www.valoda.lv

Skolotājs 14/11/2017 11:37

Vai tiešam, nav citu darbu LVA un nav jāgatavo mācību līdzekļus latv. valodā mazākumtautības skolas skolēniem???

Pēdējo reizi atjaunota 21.novembrī, 2017, 13:01