Afiša (21. nov - 27. nov)

Mežciema pamatskolas pedagogu grupa Erasmus+ projektā informēs par ekoloģisku dzīvesveidu

Sākums Izglītība Pedagogiem Mežciema pamatskolas pedagogu gru...

2017. gada 9. novembris

Mežciema pamatskolas pedagogu grupa no 6. līdz 10.oktobrim piedalījās Erasmus+ projekta sanāksmē  Grieķijas pilsētā Tēba (THIVA), lai uzsāktu projektu “Veselīgs dzīvesveids. Ekoloģiskas  aktivitātes, veselība un ilgspējība ar mākslas palīdzību” un vienotos par tālāko darbību. Projektā iesaistītas četras valstis – Spānija, Grieķija, Polija, Latvija.

Projekta mērķis – sniegt iespēju izglītojamajiem, viņu ģimenēm un pārējām iesaistītajām organizācijām uzzināt par enerģijas un ūdens resursu taupīšanu, atkritumu šķirošanu, veselīgas ekoloģiskas vietējās pārtikas izmantošanu un fizisko aktivitāšu iekļaušanu ikdienas dzīvē. Projektā  piedalās 5.-7.klašu skolēni un  10 pedagogi.

Informāciju sagatavoja  Mežciema pamatskolas direktora vietniece Inita Alvatere

Pēdējo reizi atjaunota 21.novembrī, 2017, 13:01