Afiša (21. nov - 27. nov)

Suminās labākos Rīgas bērnudārzu darbiniekus un pasniegs Martas Rinkas balvu

Sākums Izglītība Pirmsskolas Suminās labākos Rīgas bērnudārzu ...

2017. gada 9. novembris

Ceturtdien, 9. novembrī, plkst. 15.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā Mazā ģilde” (Amatu iela 5) Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētāja Eiženija Aldermane un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Izglītības pārvaldes priekšnieks Ivars Balamovskis pasniegs Rīgas pašvaldības balvas labākajiem pirmsskolu darbiniekiem, par godprātīgu, profesionālu pedagoģisko darbu, kā arī par ieguldījumu pirmsskolas izglītības attīstībā. Svinīgajā pasākumā tiks pasniegta arī Martas Rinkas piemiņas gada balva „Mūžs veltīts bērniem”.

Šogad Martas Rinkas piemiņas gada balvu „Mūžs veltīts bērniem” par ilggadēju darbu, pedagoģisko meistarību un ieguldījumu pirmsskolas pedagoģijas nozares attīstībā saņems Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes „Annele” vadītājas vietniece Dagnija Vigule.

Balvu nominācijā „Par ieguldījumu pirmsskolā” saņems Rīgas 110. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Aelita Bišere, Rīgas 262. pirmsskolas izglītības iestādes sporta skolotāja Oksana Burdika, Rīgas 273. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja Ludmila Pisočņikovai, Rīgas 225. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāka Sandra Krutilina un Rīgas 221. pirmsskolas izglītības iestādes mūzikas skolotāja Inga Gaile.

Savukārt nominācijā „Par ilggadīgu darbu profesijā” balvas tiks pasniegtas Rīgas 13. pirmsskolas izglītības iestādes „Ābecītis” saimniecības vadītājai Kaivai Kasparei, Rīgas 173. pirmsskolas izglītības iestādes skolotāja palīdzei Annai Šmukšai, Rīgas 243. pirmsskolas izglītības iestādes skolotājai Tamārai Judinai, Rīgas 234. pirmsskolas izglītības iestādes saimniecības vadītājai Tamārai Randarei un Rīgas 220. pirmsskolas izglītības iestādes šefpavārei Velgai Rečai.

Laureātes saņems Rīgas pašvaldības Goda, Atzinības vai Pateicības rakstus, sudraba piespraudi saules simbolā, ko veidojuši mākslinieki Inita un Vitauts Straupes, kā arī naudas balvas.

Balvas labākajiem bērnudārzu darbiniekiem ik gadu tiek pasniegtas, lai motivētu viņus darba kvalitātes paaugstināšanai, kā arī, lai izteiktu atzinību par sasniegumiem un ieguldījumu pirmsskolas izglītībā un tās attīstībā Rīgā.

Pasākumu rīko Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Balvu pasniegšanas ceremonijā laipni gaidīti arī plašsaziņas līdzekļu pārstāvji.

Informāciju sagatavoja: Dzintra Āboliņa, RD Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece un Indra Vilde, RD IKSD sabiedrisko attiecību vadītāja. Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa

Pēdējo reizi atjaunota 21.novembrī, 2017, 13:01