Afiša (20. okt - 26. okt)

Aicinām uz JA Latvija konferenci # Uzdrīksties uzvarēt!

Sākums Izglītība Pedagogiem Aicinām uz JA Latvija konferenci ...

2017. gada 11. oktobris

Aicinām pašvaldību izglītības iestādes doties uz JA Latvija rīkoto Iedvesmas konferenci #Uzdrīksties uzvarēt! 26.oktobrī Ķīpsalas izstāžu hallē, Rīgā, kura vienkopus pulcēs gan  skolēnus, skolotājus, izglītības iestāžu vadītājus, pašvaldību pārstāvjus, jaunos uzņēmējus, gan dažādu nozaru ekspertus, kuri dalīsies pieredzē un ieteikumos par pirmajiem soļiem uzņēmējdarbībā, tai skaitā komunikāciju un iespējām tikt pamanītiem.

Reģistrācija no plkst. 9.00 līdz 10.15.

Konference norisināsies no plkst. 10.30 līdz 17.00.

Konference pulcēs 2500 dalībnieku no visas Latvijas, un tās laikā skolēniem būs iespēja iedvesmoties no Latvijā spilgtākajiem uzņēmējiem un personībām, lai uzdrošinātos izmēģināt spēkus uzņēmējdarbībā vai jebkura cita sava sapņa īstenošanā. Mums, kā lielākajai biznesa izglītības organizācijai Latvijā, ir svarīgi motivēt Latvijas jauniešus būt uzņēmīgiem, zinošiem, darbīgiem un iedrošināt jauniešus jau skolas laikā veidot skolēnu mācību uzņēmumus, lai iegūtu prasmes, kas nākotnē noderēs darba tirgū.

Konferencē uzstāsies finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola, uzņēmēji Martins Zemītis (Materia Bikes), Dāvis Siksnāns (Printful), Edgars Rozenvalds (Wood religion), Ģirts Ozoliņš (Erica Synths), Normunds Bergs (SAF tehnika), reklāmas guru Andris Rubīns (DDB), LMT viceprezidents Ingmārs Pūķis, piedzīvojumu meklētājs Kārlis Bardelis, kā arī Latvijas veiksmīgākie skolēnu mācību uzņēmumi.

Šī gada konferencei cauri vīsies grafiti tēma, kas simbolizē cīņu, nepadošanos, ambīcijas, ticību saviem spēkiem un ilgus gadu desmitus simbolizējusi jaunatnes balsi. Starpbrīžos paredzētas dažādas jauniešu vidū populāru mākslinieku performances. Pasākuma moderators — Renārs Zeltiņš.

Konference norisināsies skolēnu rudens brīvlaikā, un jaunieši un pedagogi, kā arī pašvaldību speciālisti ir aicināti pieteikt savu dalību, aizpildot pieteikuma anketu līdz 17. oktobrim.

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

Pēdējo reizi atjaunota 20.oktobrī, 2017, 11:54