Afiša (13. dec - 19. dec)

Rīgas 46. pirmsskoliņa un rudens veltes Imantas bibliotēkā

Sākums Izglītība Pirmsskolas Rīgas 46. pirmsskoliņa un rudens ...

2017. gada 11. oktobris

Šā gada 4. oktobrī Rīgas 46. pirmsskolas izglītības iestādes 5-gadīgie un 6-gadīgie bērni viesojās Imantas bibliotēkā. Ar vecāku atbalstu tapusī izstāde “Rudens veltes” aizceļoja uz bibliotēku. Iestādes sadarbība ar bibliotēkas kolektīvu ilgst jau vairākus gadus.  Bērniem ir ļoti interesanti iepazīties ar plašo grāmatu klāstu, mājīgajām telpām, mūsdienu aprīkojumu un piedalīties šeit notiekošajos pasākumos.

Daudz interesanta var atrast speciālajā bērnu lasītavā, kurā mīt dažādi pasaku tēli un multfilmu personāži. Te var aplūkot jaukas izstādes un pašiem ar saviem darbiņiem tajās piedalīties.  Bibliotēkā ir īpaša zāle, kur bērni var brīvi, radoši apgūt mākslinieciskas prasmes un paust savus talantus.

Bibliotēkas darbinieki vienmēr mūs laipni sagaida, iepazīstina ar jaunumiem. Izstāžu un pasākumu tematika  tiek saskaņota ar  pirmsskoliņas pedagogiem un mūzikas skolotāju.  Svētku reizēs īpašajā zālē sniedzam koncertus, kā arī kopīgi rotaļājamies.

Ļoti ceram, ka mūsu sadarbība turpināsies un nesīs daudz abpusēji burvīgu un izzinošu brīžu.

Informāciju sagatavoja

Rīgas 46. pirmsskolas izglītības iestādes (Vecumnieku iela 5)

vadītājas vietniece Inita Sedaja

Pēdējo reizi atjaunota 13.decembrī, 2017, 15:03