Afiša (27. maijs - 2. jūn)

Ikviens strādājošais un pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem vēl līdz 16. aprīlim var pieteikties mācībām Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, paaugstinot savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju. Šajā pieteikšanās kārtā pieejamas mācības 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs 38 Latvijas pilsētās un novados.

Vēl līdz 16. aprīlim ikviens rīdzinieks, kurš ir nodarbināts un vecāks par 25 gadiem, var pieteikties apmaksātām mācībām 403 programmās, lai mainītu vai pilnveidotu savu profesionālo kompetenci. Šāda iespēja tiek piedāvāta Eiropas Savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros. Projekta un karjeras konsultants ir pieejams bez maksas.

Līdz 16. aprīlim iedzīvotāji, kas vecāki par 25 gadiem, var pieteikties mācībām 12 tautsaimniecības nozarēs.Šāda iespēja tiek piedāvāta Eiropas Savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros. Te publicēts materiāls - rīdzinieku pieredze projektā.

Ikvienu rīdzinieku, kurš ir nodarbināts un vecāks par 25 gadiem, aicina pieteikties uz apmaksātām mācībām 403 programmās, lai mainītu vai pilnveidotu savu profesionālo kompetenci. Šāda iespēja tiek piedāvāta Eiropas Savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros.

Pirmdien, 12. martā, Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) atklāj otro pieteikšanās kārtu ES fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Šoreiz strādājošie un pašnodarbinātie vecumā no 25 gadiem var izvēlēties paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju 12 dažādās tautsaimniecības nozarēs, piesakoties mācībām līdz 16. aprīlim 68 izglītības iestādēs visā Latvijā.

Jau 12. martā izsludinās otro pieteikšanos mācībām pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju ar ES fondu un valsts līdzfinansējumu. Ko par to saka rīdzinieki, kas pieteicās mācībām pirmajā kārtā?

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) izsludina izglītības iestāžu pieteikšanos pieaugušo mācību īstenošanai otrajā pieteikšanās kārtā Eiropas Sociālā fonda (ESF)  projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Līdz 2018. gada 18. janvārim izglītības institūcijas var iesniegt mācību programmas 12 dažādās nozarēs.

Publikācijā ir ievietota informācija - prezentācijas par Eiropas Sociālā finda projekta "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide" personu pieteikšanos mācībām rezultāti un nākamo mācību piedāvājums.

Ja darba tirgum nepieciešamās prasmes ir jau iegūtas darba vidē vai citur, ikvienam iedzīvotājam ir iespēja pieteikties ārpus formālās izglītības sistēmas apgūtās profesionālās kompetences novērtēšanai jau kopš 2011. gada. Uzsākot pieaugušo izglītības projektu "Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide", pakalpojuma izmaksas nodarbinātām personām līdzfinansē ES fondi un valsts.

Līdz 6. novembrim ir izsludināta pieteikšanās kārta uz mācībām četrās nozarēs, kurās šobrīd ir vislielākais kvalificētu speciālistu trūkums Latvijas darba tirgū. Rīgā ir iespēja pieteikties mācībām 59 būvniecības nozares mācību programmās, 29 kokrūpniecības nozares izglītības programmās, 81 elektronisko un optisko iekārtu ražošanas, informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares mācību programmā, kā arī 26 metālapstrādes, mašīnbūves un mašīnzinības nozares izglītības programmās. Mācības plānots uzsākt 2018. gada janvārī.

Vēl tikai līdz 6. novembrim var pieteikties mācībām pieaugušajiem projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”. Strādājoši vai pašnodarbināti iedzīvotāji vecumā no 25 gadiem var izvēlēties apgūt kādu no 770 izglītības programmām, kuras iedzīvotājiem pieejamas ar ES fondu atbalstu 50 Latvijas pilsētās un novados.

Ikvienu rīdzinieku, kurš ir nodarbināts un vecumā no 25 gadiem, Rīgas pašvaldība aicina pieteikties uz mācībām 195 izglītības programmās, lai mainītu vai pilnveidotu savu profesionālo kompetenci vai iegūtu jaunu profesiju. Šāda iespēja tiek piedāvāta Eiropas Savienības fondu projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” ietvaros, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) sadarbībā ar Latvijas pašvaldībām, tostarp Rīgas pašvaldību.

5. oktobrī, atklāta pirmā pieteikšanās mācībām vērienīgā pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, ko īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Tajā ikviens strādājošais vai pašnodarbinātais vecumā no 25 gadiem var paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju ar ES fondu un valsts līdzfinansējumu. Pirmā pieteikšanās izsludināta četrās tautsaimniecības nozarēs, kurās pašlaik visvairāk trūkst kvalificētu darbinieku.

Aktuāli
Jaunākais fotogalerijā
Mūsu sadarbības partneri

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.