Afiša (21. nov - 27. nov)

Aicinājums Latvijas izglītības iestāžu 9. klašu skolēniem piedalīties valodu viktorīnā „Iepazīsties ar valodu!”

Sākums Izglītība Skolas Aicinājums Latvijas izglītības ie...

2017. gada 13. septembris

Valodu prasmes ir vienas no būtiskākajām katra cilvēka dzīvē. Lai veicinātu skolu jauniešu interesi par valodu apguvi un dotu iespēju izmantot līdzšinējās valodu zināšanas un prasmes atraktīvā komandu darbā, Ziemeļvalstu ģimnāzija un Latviešu valodas aģentūra aicina 9. klašu skolēnus piedalīties Eiropas Valodu dienai veltītā valodu viktorīnā „Iepazīsties ar valodu!”.

Viktorīna notiks 2017. gada 28. septembrī plkst. 13.00 Ziemeļvalstu ģimnāzijā, P. Lejiņa ielā 12, Rīgā. Viktorīnas trīs kārtās skolēni varēs pārbaudīt valodas prasmes un erudīciju, atbildot uz jautājumiem par angliski runājošo valstu kultūru, vēsturi un ģeogrāfiju angļu valodā, vāciski runājošo valstu kultūru, vēsturi un ģeogrāfiju vācu valodā un Ziemeļvalstīm – latviešu valodā.

Pieteikumus no komandām, kurās skolu pārstāv četri 9. klašu skolēni, gaidām uz e-pasta adresi: zvg_konkurss@inbox.lvlīdz 2017. gada 21. septembrim (ieskaitot) vai līdz brīdim, kad ir pieteikusies 21 skolas komanda. No vienas skolas var pieteikties viena komanda. Komandā jābūt kādiem angļu un kādiem vācu valodas pratējiem. Pieteikumā norādiet skolas nosaukumu, iespējamo komandas sastāvu un kontaktpersonu. Dalībnieku skaits ir ierobežots, tāpēc sūtiet pieteikumu savlaicīgi!

Aicinājums (546.49 KB)

Detalizētāka informācija par Eiropas Valodu dienas 2017 pasākumiem Latviešu valodas aģentūras mājaslapā www.valoda.lv vai pa tālruni 67201684.

Velga Līcīte-Meldere,
Latviešu valodas aģentūras projektu vadītāja,
Rīga, Lāčplēša iela 35-5, LV-1011,
e-pasts: velga.licite@valoda.lv