Afiša (21. nov - 27. nov)

Izsludina konkursu vakantajam Rīgas 93.vidusskolas direktora amatam

Sākums Izglītība Pedagogiem Izsludina konkursu vakantajam Rīg...

2017. gada 12. septembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina konkursu vakantajam Rīgas pašvaldības izglītības iestādes vadītāja amatam: Rīgas 93. vidusskolas direktors/-e (Sesku ielā 72, ar latviešu mācību valodu).

Prasības pretendentiem:

-         uz pretendentu neattiecas normatīvajos aktos noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu;

-         izglītība atbilstoši normatīvajos aktos izglītības iestādes vadītājam noteiktajām prasībām;

-         valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā;

-         vismaz 3 gadu pedagoģiskā darba pieredze vispārējās izglītības jomā;

-         vismaz 2 gadu pieredze izglītības vadības darbā vai vadības darbā izglītības jomā;

-         iemaņas darbā ar datoru;

-         zināšanas izglītības iestāžu finansēšanas jautājumos.

Dokumentus - pieteikumu, CV, izglītību un kvalifikāciju apliecinošu dokumentu kopijas, valsts valodas prasmes apliecību (ja nepieciešams), vīziju par Rīgas 93.vidusskolas attīstības virzieniem, apliecinājumu, ka uz pretendentu neattiecas Izglītības likumā un Bērnu tiesību aizsardzības likumā noteiktie ierobežojumi strādāt par pedagogu (atrodams konkursa nolikuma pielikumā), un vēlams rekomendācijas iesniegt līdz 2017. gada 5. oktobrim (ieskaitot) Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Personāla nodaļā Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 5, 259. vai 261.kab.

Konkursa nolikums un saistošie dokumenti:

Konkursa nolikums (115.50 KB)

1. pielikums. Izglītības iestāžu vadītāju kompetenču modelis (110.50 KB)

2. pielikums. Kompetenču vērtēšanas tabula (26.00 KB)

3. pielikums. Apliecinājums (23.00 KB)

Tālruņi uzziņām 67026819, 67026806, 67181306.

Pēdējo reizi atjaunota 20.novembrī, 2017, 15:21