Afiša (28. maijs - 3. jūn)

Noslēdzies konkurss bērnu un jauniešu nometņu organizēšanai rudens brīvlaikā

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Nometnes Noslēdzies konkurss bērnu un jaun...

2017. gada 12. septembris

Finansiālā atbalsta nometņu organizēšanai piešķiršanas komisija izskatīja skolēnu rudens brīvlaikā plānoto bērnu un jauniešu nometņu projektus, kurus Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sporta un jaunatnes pārvaldes organizētajam konkursam bija iesniegušas nevalstiskas organizācijas.

Finansiālu atbalstu ir guvušas 16 nometnes, kurās varēs piedalīties 461 dalībnieks.

Atbalstīto nometņu saraksts (18.35 KB)

Nākamais konkurss par bērnu un jauniešu nometņu finansiālu atbalstu ir paredzēts 2018. gada janvārī. Tam varēs pieteikt nometnes, kuras ir plānotas pavasara brīvlaikā.

Informācija par konkursu tiks publicēta vietnē www.e-skola.lv.

Pēdējo reizi atjaunota 25.maijā, 2018, 20:07

Šīs tīmekļa vietnes pārzinis ir Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, elektroniskā pasta adrese: iksd@riga.lv.