Afiša (17. dec - 23. dec)

“Baltā nakts” aizvadīta arī Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes pagalmā(1)

Sākums Izglītība Pirmsskolas “Baltā nakts” aizvadīta arī Rīgas...

2017. gada 11. septembris

9. septembra pievakarē no plkst. 18.00 līdz 22.00 Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvs jau ceturto gadu savā iekšpagalmā realizē Mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts” projekta aktivitāti ģimenēm ar pirmsskolas vecuma bērniem “Laika raksti jostu joslās”, kas turpina uzsākto gatavošanos Latvijas simtgades dzimšanas dienai.

Kad lielie un mazie apmeklētāji piereģistrējuši gan sevi un savus līdzpaņemtos draugus, kaimiņus un radus: viņi tiek iepazīstināti ar iespējam, ko piedāvā pirmsskolas pedagogi radošajās darbnīcās, un  katram ir iespēja izvēlēties sev tīkamāko un sākt darboties.

Kamēr bērni aktīvi darbojās radošajās darbnīcās radot gleznas, pīnes, jostas, un grāmatzīmes, vecākiem bija iespēja spēlēt lielformāta spēlēs.

Vakara gaitā ļoti aktuāls bija sarūpētais foto stūrītis, kur katram bija iespēja nofotografēties pie “Baltā nakts” plakāta un vērpjamā ratiņa, kas īpaši priecēja mūsu apmeklētājus.

Vakara galvenais kopīgi veicamais darbiņš – jostu rakstu veidošana lielformāta režģī, kas veiksmīgi bija atradis turpmāko “dzīvesvietu” uz jauno kāpņu izgaismotās platformas.

Šajā gadā varam lepoties ar lielo apmeklētāju skaitu, jo laika posmā no plkst. 18.00 līdz 22.00 mūs apmeklēja aptuveni 360 lielu un mazu apmeklētāju, jo īpaši priecājāmies par saviem bijušajiem audzēkņiem.

Paldies Rīgas 49. pirmsskolas izglītības iestādes kolektīvam par uzsāktās tradīcijas turpināšanu un realizēšanu, protams neiztikt bez sirsnīga paldies  iestādes pedagogiem: Agitai, Baiba B., Baiba K.R., Baibai G., Lolitai, Lilitai,  Velgai, Vijai un brīvprātīgajiem: Rudītei un  Kristīnei, kas kopīgi realizēja “Baltās nakts” piedzīvojumu “Laika raksti jostu joslās.” Gaidīsim Jūs visus arī nākamajā gadā!

Informāciju sagatavoja: vadītājas vietniece Baiba Gaidamoviča.

Luīze 12/09/2017 08:46

Fantastisks pasākums,Paldies.