Afiša (24. mar - 30. mar)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Aicina pieteikt pretendentus Gada balvai interešu izglītībā 2017(9)

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Interešu izglītība Aicina pieteikt pretendentus Gada...

2017. gada 11. septembris

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt pretendentus Gada balvai interešu izglītībā. Pretendentus Gada balvai interešu izglītībā var pieteikt valsts, pašvaldības iestādes, kā arī privātpersonas. Nomināciju pasniegšanas svinīgais pasākums notiks 24. novembrī kinoteātrī “Splendid Palace“, Elizabetes ielā 61.

Gada balvas piešķiršanas mērķis ir novērtēt interešu izglītībā iesaistīto bērnu un jauniešu sasniegumus, kā arī izteikt atzinību audzēkņiem, kolektīviem un viņu pedagogiem par ieguldījumu interešu izglītībā.

Gada balvu interešu izglītībā piešķir vairākās nominācijās: “Par sasniegumiem interešu izglītībā”, “Par ieguldījumu interešu izglītībā”,  “Debija interešu izglītībā”, kā arī nominācijā “Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā”, kurā balvu saņems pedagogs par ilglaicīgu un nozīmīgu profesionālo ieguldījumu interešu izglītības attīstībā Rīgā. Balvu par sasniegumiem interešu izglītībā piešķirs audzēkņiem un kolektīviem par gūtajiem panākumiem Latvijas un starptautiska mēroga pasākumos. Savukārt, balvai par ieguldījumu interešu izglītībā tiks nominēti interešu izglītības pedagoģiskie darbinieki par radošu darbu ar bērniem un jauniešiem, kā arī par teicamiem rezultātiem pasākumu organizēšanā un metodiskajā darbā. Nominācijā par debiju interešu izglītībā apbalvos labākos jaunos pedagogus par kvalitatīvu, aktīvu līdzdalību un ievērojamiem sasniegumiem interešu izglītības jomā.

 Nolikums (101.00 KB) 

 1. pielikums. Par mūža ieguldījumu interešu izglītībā

 2. pielikums. Par sasniegumiem interešu izglītībā (audzēknim)

 3. pielikums. Par sasniegumiem intereši izglītībā (kolektīvam)   

 4. pielikums. Par ieguldījumu interešu izglītībā  

 5. pielikums. Debija interešu izglītībā

Pretendentus Gada balvai interešu izglītībā iespējams pieteikt līdz 16. oktobra plkst. 16.00, iesniedzot nepieciešamos dokumentus RD IKSD Klientu apkalpošanas centrā, Kr. Valdemāra ielā 5, vienlaikus atsūtot elektronisko pieteikuma versiju uz e-pastu: Linda.Strazdina@riga.lv

Papildinformācija: RD IKSD Sporta un jaunatnes pārvaldes Sporta un interešu izglītības iestāžu nodaļā pa tālr. 67181333.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

gribam zināt 11/09/2017 12:04
 

Kad piešķir balvu "Latvijas lepnums", ikviens var iepazīties (izlasīt) visu "Lepnuma" balvai izvirzīto sarakstu.
Rīgas labākajiem mācību priekšmetu un interešu izglītības skolotāju - laureātu sarakstu E-SKOLĀ parādās tikai apbalvošanas dienā vai arī pēc balvu piešķiršanas. Skolēniem, vecākiem un kolēģiem-skolotājiem nav laika pienācīgi sagatavoties un ar ziediem apsveikt savējos.
Rodas iespaids, ka balvas Rīgas skolotājiem ir "PĒDĒJĀS DIENAS PIEDĀVĀJUMS" - tāpat kā preču, kurām beidzas derīguma termiņš piedāvājums lielveikalos. Kāpēc tā?

e-skola.lv 11/09/2017 12:37
 

Atbilde. Kā jau norāda raksta virsraksts "Aicina pieteikt pretendentus Gada balvai interešu izglītībā 2017", tas nozīmē, ka vēl nav ne pretendentu balvai, ne izvērtējuma, ne sarakstu ar laureātiem.

Ivetas mamma 11/09/2017 14:45
 

Kad mācījos pamatskolas pēdējās klasēs, bieži slimoju, tāpēc sporta stundās piedalījos "īpaši saudzīgā" režīmā. Toreiz (padomju laikos) vēl bija obligātie normatīvi, kas sporta stundās bija jāizpilda, lai saņemtu pozitīvu vērtējumu. Es, protams, to izpildīt nevarēju, bet mana pamatskolas skolotāja Aija P. to ļoti labi saprata un vērtēja manu progrese, manu sasniegumu izaugsmi. Nezinu, ka skolotāja to prata pamatot, bet sportā biju sekmīga, ja nekļūdos, piecu baļlu sistēmā vērtējums gadā bija 4.
Lasot nolikumu "Gada balvai", uzdrošinos aizrādīt, ka Rīgā ir 12 speciālās internātskolas (aptuveni 1/10 daļa no visām Rīgas skolām) un šo skolu audzēkņi nekad negūs panākumus Latvijas un starptautiska mēroga konkursos.
Žēl, ka visiem vajadzīgi tikai Porziņģi....

cita mamma 11/09/2017 22:02
 

Un atkal būs pēc principa , kurai skolai nav slinkums un skaudība nominēt un cildināt savējos. Kad ieteicām izvirzīt savas kora un deju kolektīva skolotājas, vadība atbildēja, ka mēs paši to varam darīt. Skola to nedarīja. Vispirms viena, nu arī otra skolotāja vairs nestrādās, rūgtuma trauks par nenovērtētu darbu ir pilns - gan morālā , gan materiālā ziņā. Diemžēl ...

matemātikas skolotāja 12/09/2017 10:21
 

Paldies komentāra "gribam zināt 11/09/2017 12:04" autoriem par ierosinājumu un salīdzinājumu ar "Latvijas lepnumu" - mums jāzina labākie, arī tad, ja viņi tikai izvirzīti, lai ir uz ko tiekties, lai skolēni un skolotāji redz, ka viņu darbs novērtēts, kaut šoreiz citi ir nedaudz labāki!
Pie viena ikviens varētu uzzināt, kuru Rīgas skolu un interešu izglītības centru un vadītājas-direktores ir pelnījušas Ziemassvētku vecīša žagarus par to, ka nespēj vai negrib novērtēt savu skolotāju un arī audzēkņu veikumu!
Mēs visi lepojamies, ka mums ir Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas datoriķi un matemātiķi, bet "Pūces balvas" pasniegšanas ceremonijā mēs uzzinām arī par citām skolām, kurās mācās ne mazāk zinātkāri skolēni un strādā ne mazāk radoši skolotāji.
Tāpat ar interešu izglītību - vai tiešām mums Rīgā ir tikai Skolēnu pils un Franču licejs?

no malas 12/09/2017 12:19
 

Katru gadu viens un tas pats! Nesaprotu...
Ir balva - slikti!
Nebūtu balva - atkal būtu slikti!
Kad ''latvietim vidējam'' būs labi???
Nu, tad rakstiet ar konkrētiem direktoriem, kuri neatbalsta savējos! Vai vienreiz - izdariet paši un slavējiet savus skolotājus un bērnus! Cik var neapmierināti ''urkšķēt''!!!

 
Pēdējo reizi atjaunota 23.marts, 2018, 16:24
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv