Afiša (20. okt - 26. okt)

Rīgas Jauno tehniķu centra lidmodelistu komandai bronzas godalga Eiropas čempionātā

Sākums Izglītība Interešu izglītība Rīgas Jauno tehniķu centra lidmod...

2017. gada 1. augusts

Maķedonijā (Prilepā) no 25. jūlija līdz 29. jūlijam notika Eiropas čempionāts jauniešiem brīvlidojošo  F1A, F1B, F1P lidmodeļu klasēs. Eiropas čempionātā piedalījās jaunieši no 19 valstīm, mūsu valsti pārstāvēja Rīgas Jauno tehniķu centra lidmodelisti – Jekaterina Demčenko, Arvis Bitāns un Vladislavs Dreijers, kā arī viņu skolotājs Viktors Rošonoks.

Rīgas Jauno tehniķu centra lidmodelisti startēja F1B modeļu klasē un izcīnija bronzas godalgu komandu vērtējumā.

Paldies pedagogam Viktoram Rošonokam  par neizsīkstošo enerģiju un ieinteresētību darbā ar audzēkņiem!

Paldies Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentam par  daļēju finansiālo atbalstu!

Informāciju sagatavoja Dins Bahs, RJTC direktora vietnieks

Foto no V. Rošonoka personīgā arhīva.

Pēdējo reizi atjaunota 20.oktobrī, 2017, 10:42