Afiša (23. sept - 29. sept)

Radošo un vokālo spēju attīstības nometne ”Meža koncertzāle”

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Nometnes Radošo un vokālo spēju attīstības...

2017. gada 14. jūlijs

Aicinām ikvienu, kam patīk mūzika, izbaudīt brīnišķīgu laiku radošo un vokālo spēju attīstības nometnē "Meža koncertzāle", kas no  13. līdz 19. augustam norisināsies ekskluzīvā vietā - LVM dabas parkā Tērvetē, kur ikdienas var sastapt Meža ķēniņu, Princesi Zeltīti, Sīkstuli, Sprīdīti, Anneli, Sila Raganiņu, rūķīšus un daudz ko citu!

Nometnē ar bērniem strādās vokālajie pedagogi: operdziedātāji un mūziklu izpildītāji Juris Vizbulis un Baiba Renerte, džeza un popmūzikas dziedātāja Beāte Zviedre kā arī soulmūzikas dziedātāje Anmary.

Dzīvošana labiekārtotos guļbūves namiņos (duša/WC), kā arī trīsreizēja ēdināšana gardajā "Mammadaba" kafejnīcā, darbošanās sertificētu nometnes vadītāju uzraudzībā. Nometnes noslēgumā visi dalībnieki uzstāsies "MEŽA KONCERTZĀLES" koncertā. Bet tas nebūt nav viss! Katru dienu nometnes dalībniekus sagaidīs dažādi pārsteigumi un nodarbības, lai attīstītu savas vokālu un radošumu.

Vokālās prasmes attīstīs pedagogi - Juris Vizbulis, Baiba Renerte, Beāte Zviedre, Anmary, radošo odziņu un saliedētību piešķirs mūžam kreatīvais KAŠERS, aktiermeistarības un publiskās uzstāšanās knifus pastāstīs profesionāls režisors, aktiermeistarības pasniedzējs, lugu un dziesmu tekstu autors Valdis Pavlovskis, horeogrāfijas konsultācijas sniegs lieliskā deju pasniedzēja Gabija Bīriņa, kas savas horeogrāfijas prasmes papildinājusi Dānijas Nacionālajā dejas skolā pie horeogrāfiem David Zamrano un Pat Catterson, etnomūzikas meistarklasi pasniegs jaunais un atraktīvais etnomuzikologs, pedagogs Ēriks Zeps, skatuves rotu darināšanu no dabas materiāliem vadīs izcilais florists Druvis Cirītis.

Visi nometnes dalībnieki piedalīsies momentizlozē ar iespēju laimēt videoklipu no filmu veidotājas KEJAS kādai no savām dziesmām, kā arī piedalīsies klipa filmēšanas procesā, nometnē ciemosies arī Latvijā pazīstami mūzikas un pasākumu producenti, notiks darbošanās kopā ar vides izglītības speciālistiem programmā "Zem meža zaļās cepures", notiks došanās nakts un dienas pārgājienos, piedalīšanās spokainajā krēslas piedzīvojumā u.c. aktivitātes!

Vietu skaits ierobežots! Nometnes programma piemērota dažādiem vecumiem no 7 līdz 25 gadiem, ja vien sirdij tuva mūzika un dziedāšana.

Nometne tapusi pateicoties Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstam.

Pieteikšanās pa tālr. 22021769  vai e pastu:
info@poprock.lv.
Nometnes cena: (VISS IEKĻAUTS) 154 EUR.

Pēdējo reizi atjaunota 22.septembrī, 2017, 16:07