Afiša (14. dec - 20. dec)

Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Kurzeme” dzimšanas diena

Sākums Izglītība Pirmsskolas Rīgas pirmsskolas izglītības iest...

2017. gada 12. jūlijs

Gatavojoties jaunajam mācību gadam, kad mīļā vasariņa jau gandrīz pusē, mēs, Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Kurzeme” kolektīvs, vēl kavējamies atmiņās par aizvadītā mācību gada pasākumiem.  Iestādes dzimšanas dienas atzīmēšana maija beigās ir viens no mūsu iestādes spilgtākajiem notikumiem.

Dzimšanas dienu, kuru atzīmējām 26. maijā, bijām saplānojuši jau savlaicīgi.

Maija mēnesī aicinājām visus iestādes darbiniekus un bērnu vecākus piedalīties iespējamā iestādes tēla izveidē, kas turpmāk varētu aktīvi līdzdarboties visos pirmsskolā organizētajos pasākumos. Lūk, piemērs ieskatam!

kurzeme1.png

Paldies autoriem par kolorītajiem tēliem!

26. maija svētku rīts aizsākās gan ar svinīgām, gan radošām aktivitātēm. Grupas “Liepiņa” audzēkņi iestādes dzimšanas dienas gada skaitli “3” izveidoja radošajās darbnīcās pagalmā.

Kamēr daļa bērnu aktīvi darbojās skolotāju organizētajās radošajās darbnīcās, tikmēr pasākumu zālē mūzikas skolotāju I. Kaktiņas un A. Pundura vadībā tika dziedāta iestādes himna, teikti apsveikuma vārdi un nodoti svētku sveicieni.

Savukārt pēcpusdienā visi pulcējāmies pagalmā, lai noskatītos interešu izglītības dejotāju priekšnesumus. Ar tautiskajām dejām visus iepriecināja audzēkņi skolotājas S.Purmales vadībā, bet sporta deju sniegumu vadīja skolotājs E.Jēkabsons.

Svētku noslēgumā, protams, neiztikt bez kliņģera, baloniem un jautras ballītes, kas lielisko laika apstākļu dēļ varēja notikt pagalmā, kur iederējās arī vadītājas I. Gudēvičas svētku uzruna un cienasts visiem svētku dalībniekiem.

Bērni, klausoties dziesmas,  izrotātajā pagalmā līgani šūpojas melodijas ritmā. Paldies vecākiem par krāšņi sašūtajiem karodziņiem! Prieks bija visiem!

deja_pagalma.png

Pievienojies mūsu “Kurzemes” saimei! Sagaidīsim 4. gadiņu kopā!

Lai mums visiem jauka vasariņa!

Foto un teksta autore: Gunita Delijeva

Pēdējo reizi atjaunota 13.decembrī, 2017, 15:03