Afiša (25. apr - 1. maijs)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Rīgas 92.vidusskolas skolnieks iegūst zelta medaļu Baltijas reģiona ģeogrāfijas olimpiādē

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Skolas Rīgas 92.vidusskolas skolnieks ie...

2017. gada 5. jūlijs

Rīgas 92.vidusskolas skolnieks Iļja Belovolovs ieguvis zelta medaļu Baltijas reģiona ģeogrāfijas olimpiādē, aģentūra LETA uzzināja Valsts izglītības satura centrā.

Piecu dienu laikā 44 skolēni no trim Baltijas valstīm, kā arī Baltkrievijas, Krievijas un Polijas sacentās savās ģeogrāfijas zināšanās, pildot uzdevumus par zemes noslīdeņiem, klimata pārmaiņām, atmosfēras frontēm, starptautisko tūrismu, kartējot Klaipēdas vecpilsētu un apbūves īpatnības piekrastes teritorijā. Uzdevumi bija pietuvināti augustā gaidāmās pasaules olimpiādes standartiem.

Latvijas izlasi pārstāvēja Belovolovs, Āgenskalna Valsts ģimnāzijas skolēni Rodijs Ronis un Ansis Bernards, Jēkabpils 3.vidusskols skolēns Rihards Borskis, Gulbenes novada Valsts ģimnāzijas skolēns Kārlis Bošs, Ziemeļvalstu ģimnāzijas skolēns Rūdolfs Golubovs un Mārtiņš Robežnieks no Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas. Komandu vadīja Jauno ģeogrāfu skolas pārstāvji Gatis Kampernovs, Indriķis Leitis un Morics Roberts Mūrnieks.

Lai gan sacensību finālā Belovolovu apdzina Domants Pukelis no Lietuvas, tas Latvijas skolēnam neliedza kopvērtējumā iegūt zelta medaļu. Kopumā Latvijas skolēni šajā olimpiādē ieguva pilnu medaļu komplektu. Pie sudraba medaļas tika Rūdolfs Golubovs, bet pie bronzas - Mārtiņš Robežnieks.

LETA

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 24.aprīlī, 2018, 21:18
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv