Afiša (23. apr - 29. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Sākusies pieteikšanās Jauniešu uzņēmējdarbības vasaras skolai (JESS 2017)

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Sākusies pieteikšanās Jauniešu uz...

2017. gada 30. jūnijs

Rīgas Ekonomikas augstskola (SSE Riga) sadarbībā ar Junior Achievement Latvija un Madonas novada pašvaldību organizē ikgadējo Jauniešu uzņēmējdarbības vasaras skolu (JESS) – nedēļu ilgu uzņēmējdarbības vasaras skolu vidusskolēniem. Vasaras skola norisināsies no 7. līdz 12. augustam Madonas biznesa inkubatorā.

JESS 2017 ir īpaši piemērota 10.–12. klašu skolēniem, kuriem ir padziļināta interese uzņēmējdarbībā un kuri vēlas iegūt praktiskas zināšanas par personiskā biznesa uzsākšanu. Uzņēmējdarbības vasaras skolas dalībnieki pārbaudīs un attīstīs savas biznesa idejas reālās situācijās ar visiem šķēršļiem un prasībām, ar kurām saskaras jaunizveidoti uzņēmumi – dalībnieki strādās pie uzņēmējdarbības ideju izstrādes (dalībniekiem nav nepieciešams piedalīties ar jau pastāvošām biznesa idejām!), uzņēmējdarbības modelēšanas, produktu prototipēšanas, klientu attīstības, kā arī prezentēs savas biznesa attīstības idejas pieredzējušas žūrijas priekšā.

Vasaras skolas dalībnieki tiks iedalīti komandās. Katrai komandai būs jānāk klajā ar savu uzņēmējdarbības ideju, kas nometnes beigās tiks prezentēta žūrijai. Dalība biznesa akseleratorā sniedz iespēju apgūt prasmes strādāt individuāli un komandā, kā arī spējas dalīties ar zināšanām un informāciju, deleģēt uzdevumus un ievērot noteiktus termiņus.

Papildus darbam pie savu ideju attīstības būs iespējams klausīties vieslekcijas, kuras sniegs uzņēmējdarbības vides pārstāvji un citi pieredzējuši profesionāļi. Dalībniekiem tiek garantēts interesanti, noderīgi un jautri pavadīts laiks, kā arī iespēja apgūt jaunas zināšanas un prasmes.

JESS 2017 komanda:

·         Viesturs Sosārs, Rīgas Ekonomikas augstskolas uzņēmējdarbības specializācijas kursa vadītājs;

·         Dāvis Suneps, TechHub Riga direktors;

·         Junior Achievement Latvija pārstāvji;

·         vieslektori un žūrija!

 

Pietiekties dalībai vasaras skolā aicināti 10.‒12. klases skolēni, kas vēlas iegūt praktiskas zināšanas par personiskās uzņēmējdarbības uzsākšanu. Interesentiem līdz 17. jūlijam jānosūta motivācijas video (līdz 2 min.) uz e-pasta adresi liene.sandalane@sseriga.edu.

Plašāka informācija par JESS 2017www.jess.sseriga.edu

Informācija: Dana Kumpiņa, SSE Riga Komunikācijas vadītāja / dana.kumpina@sseriga.edu

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 21.aprīlī, 2018, 17:56
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv