Afiša (24. apr - 30. apr)
Parakstīties uz jaunumiem

Ievadi savu e-pasta adresi, lai parakstītos uz jaunumiem

Parakstīties

Aicina līdz 1. septembrim pieteikt pretendentus balvām “Zelta pildspalva” un “Zelta stipendija”

Teksta izmērs: A A A

 
Sākums Izglītība Pedagogiem Aicina līdz 1. septembrim pieteik...

2017. gada 20. augusts

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina galvaspilsētas skolas līdz 1. septembrim pieteikt pretendentus Rīgas pašvaldības balvām „Zelta pildspalva” un „Zelta stipendija”.

Lai izteiktu atzinību un apbalvotu Rīgas pašvaldības skolu pedagogus par ieguldījumu skolēnu mācību un audzināšanas darbā, kā arī, lai motivētu skolotājus darba kvalitātes paaugstināšanai, Rīgas pašvaldība balvas ieguvējiem piešķir „Zelta pildspalvas” un naudas balvas.  

Savukārt Rīgas pašvaldības „Zelta stipendiju” piešķir, lai atbalstīt pašus labākos izglītības iestāžu absolventus, tādējādi rosināt viņus intensīvam studiju darbam. Katram „Zelta stipendijas” ieguvējam tiek piešķirti 1138,30 eiro par izcilām zināšanām un augstiem sasniegumiem valsts un starptautiskās mācību priekšmetu olimpiādēs, skolēnu zinātniski pētnieciskajā darbībā, sporta sacensībās, konkursos u.c.       

RD IKSD vērš uzmanību, ka  Rīgas domes 2012. gada 17. augusta iekšējos noteikumos Nr.17 ,,Rīgas pilsētas Zelta fonda stipendijas piešķiršanas kārtība” ir veikti grozījumi, iekļaujot regulējumu par starptautiskās testēšanas institūcijas izdotu dokumentu par nokārtotu pārbaudījumu, kas aizstāj centralizēto eksāmenu svešvalodā, līdz ar to tas ir iekļaujams kā kritērijs skolēna izvirzīšanai balvas saņemšanai.         

Pieteikumus jāiesniedz līdz 2017. gada 1. septembrim Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā, K. Valdemāra ielā 5.

Balvu piešķiršanas noteikumi un saistošie dokumenti:

 Nolikums: Balvas „Zelta pildspalva” piešķiršanas kārtība (91.00 KB)

 Iekšējie noteikumi: Rīgas pilsētas Zelta fonda stipendijas piešķiršanas kārtība (99.00 KB)

 Pretendenta pieteikums Rīgas pilsētas Zelta fonda stipendijai (45.50 KB)

 

Papildinformācija: Zane Doniņa - RD IKSD Izglītības pārvaldes Vispārējās izglītības skolu nodaļas galvenā speciāliste - eksperte, tālr. 67181395; mob. 29223971.

Informāciju sagatavoja: Indra Vilde – Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta sabiedrisko attiecību vadītāja,www.e-skola.lv; twitter.com/RDIKSD; fecebook.com/rd.iksd; youtube.com – RD IKSD.

 
 

Komentāru pievienošana

Vārds

E-pasts

Komentārs

Ievadiet attēlā redzamo kombināciju

 
Pēdējo reizi atjaunota 24.aprīlī, 2018, 15:38
Adrese: Krišjāņa Valdemāra iela 5, Rīga, LV-1010, Latvija
Tālrunis: 67026816, E-pasts: iksd@riga.lv
Top.LV
www.e-skola.lv