Afiša (21. nov - 27. nov)

Piloteksāmens ķīmijā RVT(1)

Sākums Izglītība Pedagogiem Piloteksāmens ķīmijā RVT

2017. gada 17. maijs

Rīgas Valsts tehnikuma audzēkņi veiksmīgi piedalījušies VISC organizētajā otrajā ķīmijas piloteksāmenā, parādot ļoti labus rezultātus. Šāds eksāmens tiek organizēts jau otro gadu ar mērķi noskaidrot, kāds ir skolēnu zināšanu līmenis dabaszinātnēs – ķīmijā un fizikā.

To kārto vidējo vispārējo un profesionālo mācību iestāžu izglītojamie, kas apguvuši ķīmijas kursu. Jānorāda, ka vispārējās vidējās iestādēs šis kurss tiek apgūts 210 stundu apjomā trīs macību gados, savukārt RVT audzēkņi to apguva 170 stundu apjomā divos mācību gados.

RVT audzēkņu parādītie rezultāti, kas ir ievērojami augstāki par vidējiem valstī. Vidējais RVT audzēkņu iegūtais vērtējums ir 60,4% no kopējā punktu skaita (valstī šis rādītājs ir 42,3%). Augstākus rezultātus par vidējiem valstī sasnieguši 78,6% no tiem RTV izglītojamajiem, kuri piedalījās eksāmenā. Labāko rezultātu sasniedzis Raivo Ališauks, iegūsot 90,7%. Vēl četriem audzēkņiem – Līgai Čiževskai, Romānam Černiševam, Artūram Raimondam Feldmanim un Esterei Vilkai izdevies iegūt vairāk kā 75% no kopējā punktu skaita.

A.Gaidule – RVT nodaļas vadītāja

Mamma 18/05/2017 13:09

Varu iedomāties - kāds būtu RVT audzēkņu rezultāts VISC organizētajā ķīmijas piloteksāmenā, ja šis kurss tiktu apgūts 210 stundu apjomā trīs macību gados, nevis 170 stundu apjomā divos mācību gados...
MALAČI!!!