Afiša (14. dec - 20. dec)

Jaunu bērnu rotaļu laukumu atklāšanas svētki Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē “Zilbīte”

Sākums Izglītība Pirmsskolas Jaunu bērnu rotaļu laukumu atklāš...

2017. gada 16. maijs

Maija sākumā Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Zilbīte” (Malnavas iela 4) teritorijā ir noslēgušies bērnu rotaļu laukuma labiekārtošanas darbi. Katrā laukumiņā uzstādīti dažādi kombinētie aprīkojumi, kas ietver zviedru sienas, pievilkšanās stieņus, alpīnistu sienas, rāpšanās sietus, basketbola grozus, smilšu kastes, šūpoles, kā arī divvietīgas šūpoles uz atsperēm un atpūtas solus.

11. maijā plkst. 11.00 notika svinīga jaunā bērnu rotaļu laukuma atklāšana. Pasākumu ar svinīgu lentes pārgriešanu un uzrunu atklāja iestādes vadītāja. Bērni kopā ar pedagogiem un vecākiem varēja iesaistīties jautrās un interesantās aktivitātēs.

Jaunajās pastaigu vietās mūsu bērniem būs iespēja pavadīt brīvo laiku svaigā gaisā, sportot, komunicēt ar saviem vienaudžiem un jautri rotaļāties. Līdz ar jaunajiem rotaļu laukumiņiem mūsu bērnudārzs iegūs jaunu sakoptu un labiekārtotu teritoriju ar funkcionālu nozīmi un pārdomātiem, vizuāli skaistiem risinājumiem.

Informāciju sagatavoja:
Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Zilbīte” administrācija

Pēdējo reizi atjaunota 13.decembrī, 2017, 15:03