Radošais izaugsmes centrs ”Happy Child” piedāvā izglītojošas dienas nometnes jūnijā

Sākums Izglītība Jaunatnes lietas Nometnes Radošais izaugsmes centrs ”Happy ...

2017. gada 17. maijs

Radošais izaugsmes centrs "Happy Child" piedāvā jūsu bērniem attīstošas un izglītojošas dienas nometnes jūnijā: no 12.līdz 16.jūnijam un no 26. līdz 30. jūnijam katru darba dienu no plkst.8.45 līdz 18.00.

Apgūsim zināšanas neierastā veidā: angļu valodu mācīsimies ar mūzikas un kustību starpniecību (programma Happy child); mūziku - ar improvizāciju un kustību, kā arī iedomājamiem un neiedomājamiem instrumentiem, mākslu savienosim ar mūziku un iespēju radoši sevi izpaust. Nometnē būs arī sportiskas aktivitātes, kā arī katru pēcpusdienu – interesants tematiskais pasākums.

Kur? Klīveru iela 1, Rīga

Kam? Bērniem no 5 - 12 gadiem

Ko iegūs dalībnieki? Prieku par piedalīšanos, sadarbību ar bērniem un skolotājiem, iedvesmu, jaunas zināšanas, jaunus draugus, labu noskaņojumu, garšīgu ēdienu no "Labās virtuves", superīgi pavadītu laiku. Vecāki varēs būt mierīgi par savu bērnu laika pavadīšanu skolas brīvlaikā!

Cik tas maksā? 130,- Eur par vienu nometni (piecas darba dienas) vai

30,- Eur dienā.

Kā pieteikties? Rakstīt mums Facebook Happy Child; laima@happychild.lv vai pa tel.26692649

* Nometnei nav piešķirts RD IKSD līdzfinansējums un tā neatbild par nometnes programmu un finansējumu.

Laima Zandarta

Happy Child